آغاز فروش بلیت های پاییزی قطارهای رجا از ۲۳ مهر


هموطنان گرامی برای تهیه و خریداری بلیت قطارهای رجا در ایام مذکور می توانند به روش های مختلفی از جمله : اینترنتی ، اپلیکیشنی ، تلفنی از طریق سامانه ۱۵۳۹ ، نمایندگی های مجاز سراسر کشور ، اقدام کنند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، فروش بلیت قطارهای رجا حد فاصل تاریخ‌های اول آبان لغایت ۳۰ آذر ماه ۹۶ ، از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۲۳ مهر ماه آغاز می شود . روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود : فروش بلیت قطارهای مسافری کلیه محورها به صورت همزمان از کلیه کانال های فروش شرکت رجا از ساعت ۹ صبح همین تاریخ انجام می‌شود . هموطنان گرامی برای تهیه و خریداری بلیت قطارهای رجا در ایام مذکور می توانند به روش های مختلفی از جمله : اینترنتی ، اپلیکیشنی ، تلفنی از طریق سامانه ۱۵۳۹ ، نمایندگی های مجاز سراسر کشور ، اقدام کنند . شرکت رجا به منظور اطلاع رسانی تخفیفات دوره ای و لحظه ای بلیت قطارهای خود ، کانال تلگرامی "سفر ارزان" را به نشانی @safararzan1539 راه اندازی کرده است . هم‌وطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای رجا اعم از : نشانی دفاتر فروش ، قیمت بلیت ، موجودی بلیت و ... می‌توانند به صورت شبانه‌روزی از سراسر کشور با سامانه‌ی ارتباط با مشتریان این شرکت از طریق شماره تلفن‌ ۱۵۳۹ تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی : www.raja.ir مراجعه کنند . شماره پیامک ۳۰۰۰۱۵۳۹ شرکت رجا نیز آماده دریافت نظرها ، انتقادات و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطارهای این شرکت می‌باشد .
مطالب مرتبط

با باشگاه مسافران شرکت رجا آشنا شویم

با باشگاه مسافران شرکت رجا آشنا شویم

           

|

موافقت راه آهن با افزایش ۱۰ تا ۲۰ درصدی قیمت‌ بلیت قطار

موافقت راه آهن با افزایش ۱۰ تا ۲۰ درصدی قیمت‌ بلیت قطار

شرکت راه‌آهن با افزایش ۱۰ تا ۲۰ درصدی قیمت‌ها موافقت کرده ، اما برخی از شرکت‌ها از جمله رجا همچنان خواستار افزایش ۳۰ درصدی است .

|

اعتراض شرکت های ریلی مسافری به تأخیر در فروش بلیت قطارهای تابستانی

اعتراض شرکت های ریلی مسافری به تأخیر در فروش بلیت قطارهای تابستانی

عدم دسترسی آسان به سفرهای ریلی اطمینان مخاطبان و مشتریان سفرهای ریلی را مخدوش خواهد کرد و کم کم سفر با قطار از سبد تقاضای مردم حذف خواهد شد .‎

|

انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

عاشوری پیش از این ، عهده دار سمت هایی از قبیل مدیرکل دفتر مهندسی شرکت رجا ، معاون اجرایی شرکت قطارهای مسافری رجاء ، معاون فنی شرکت قطارهای مسافری رجاء، مدیرکل امور اقتصادی و سرمایه گذاری ، مدیرعامل واگن پارس ، مدیرعامل شرکت راه آهن حمل و نقل ، معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه ...

|

ارائه تخفیف ۳۰ درصدی در ماه رمضان در قالب طرح منزلت شرکت رجا

ارائه تخفیف ۳۰ درصدی در ماه رمضان در قالب طرح منزلت شرکت رجا

این تخفیفات بدون نیاز به هیچ‌گونه مراحل اداری و تنها با درج اطلاعات کد ملی و تاریخ تولد در فرآیند خرید بلیت ، به صورت خودکار و بدون محدودیت مسیر صورت می‌پذیرد .

|