افزایش تعداد پروازهای بین‌المللی فرودگاه ارومیه


پرواز جدید ارومیه – استانبول را شرکت هواپیمایی آسمان با هواپیمای ایرباس ۳۲۰ انجام خواهد داد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان غربی از افزایش تعداد پروازهای بین‌المللی این فرودگاه به مقاصد استانبول و آدانا خبر داد . کمال پرهیزکار گفت : پیش‌تر شرکت هواپیمایی آسمان پروازهای ارومیه – استانبول و برعکس را در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته انجام می‌داد که با برنامه‌ریزی صورت گرفته و در پاسخ به درخواست مسافران ، پروازهای استانبول ویژه روزهای جمعه به برنامه پروازی فرودگاه ارومیه اضافه شد . وی ادامه داد : این پرواز از دوم تیرماه امسال، جمعه هر هفته در ساعت ۲۳:۵۰ فرودگاه ارومیه را به مقصد استانبول ترک می‌کند . همچنین بازگشت این پرواز از فرودگاه استانبول به مقصد ارومیه در ساعت ۲:۱۰ بامداد شنبه انجام می‌شود . به گفته مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان غربی ، پرواز جدید ارومیه – استانبول را شرکت هواپیمایی آسمان با هواپیمای ایرباس ۳۲۰ انجام خواهد داد . بنابراین ، تعداد پروازهای هفتگی ارومیه به مقصد استانبول به سه سورتی پرواز در هفته خواهد رسید . وی در ادامه یادآور شد : همچنین با هماهنگی‌های صورت گرفته پروازهای آدنا – ارومیه – آدنا از ۳۰ خرداد در بامداد سه شنبه هر هفته انجام می‌شود . ساعت ورود پروازهای آدنا – ارومیه – آدنا برابر با ۲:۳۰ و ساعت خروج آن ۳:۳۰ بامداد همان روز است. همچنین این پرواز را شرکت اطلس گلوبال با هواپیمای ایرباس ۳۲۱ انجام می‌دهد .
مطالب مرتبط

شتاب در عملیات برطرف کردن موانع پروازی فرودگاه رامسر

شتاب در عملیات برطرف کردن موانع پروازی فرودگاه رامسر

برای افزایش پروازها در مسیرهای ایلام ، شیراز ، اصفهان و اهواز در فرودگاه های غرب مازندران برنامه ریزی شده است .

|

سرنوشت نامعلوم ۵ جانباخته سقوط هواپیمای یاسوج

سرنوشت نامعلوم ۵ جانباخته سقوط هواپیمای یاسوج

پرواز شماره ۳۷۰۴ شرکت هواپیمایی آسمان با ۶۰ مسافر و ۶ خدمه پروازی ساعت ۸ صبح روز ۲۹ بهمن ماه سال ۱۳۹۶ تهران را به مقصد یاسوج ترک کرد .

|

اتمام بررسی عوامل وقوع سانحه هواپیمای ATR مسیر تهران ـ یاسوج

اتمام بررسی عوامل وقوع سانحه هواپیمای ATR مسیر تهران ـ یاسوج

۶ عامل کمکی برای وقوع عامل اصلی بروز سانحه از زوایای مختلف بررسی و معرفی شد‌ و اطلاعات تخصصی به قاضی پرونده داده شده است . پس از صدور مجوز از سوی قوه قضائیه پیش‌بینی می‌شود حداکثر تا دو هفته آینده گزارش نهایی وقوع سانحه برای مردم نیز منتشر شود .

|

برقراری ۴ پرواز هفتگی میان تهران و یاسوج در آینده نزدیک

برقراری ۴ پرواز هفتگی میان تهران و یاسوج در آینده نزدیک

هواپیمای امبرائر آتا صبح سه شنبه در حدود ساعت ۷:۲۰ وارد فرودگاه یاسوج شد و عوامل پروازی آن مورد استقبال رسمی استاندار ، نمایندگان و مسئولان استان قرار گرفتند .

|

آمادگی فرودگاه یاسوج برای از سرگیری پروازها

آمادگی فرودگاه یاسوج برای از سرگیری پروازها

فرودگاه در دو ماه اسفند ۹۶ و فروردین امسال به بیش از ۲۲۰ پرواز امدادی ، نظامی ، آموزشی و تفریحی سرویس عملیاتی ارائه کرد و این تنها گوشه ای از فعالیت های جاری فرودگاه یاسوج است .

|