در حال بارگذاری ...
 • آمادگی ۲۵ فرودگاه کشور جهت اعزام زائران اربعین حسینی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ؛ کاپیتان رضا نخجوانی در نشست خبری سفرهای اربعین که با حضور معاونان وزارت راه و شهرسازی در بخش حمل و نقل برگزار شد ، با بیان اینکه نواقص موجود در فرودگاه‌های اعزام کننده زائر به کشور عراق بر طرف شده و تمامی فرودگاه‌ها آماده خدمت‌رسانی به زائران امام حسین(ع) هستند .

  مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها با اشاره به فرودگاه‌های مرزی گفت : فرودگاه‌های آبادان ، اهواز ، کرمانشاه و ایلام در زمره فرودگاه‌های مرزی هستند و تعداد قابل توجهی از زائران برای پیوستن به اجتماع بزرگ اربعین از سراسر کشور به این مقاصد اعزام خواهند شد .

   

   

   

   

   
   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  سیزدهم شهریور دومین پرواز از سمنان به سمت نجف اشرف نیز انجام می‌شود و دو پرواز بازگشت زائران سمنانی از عتبات عالیات ، شانزدهم و نوزدهم شهریور ماه انجام خواهد شد .

  |

  با تمام فرودگاه‌های عامل اربعین ، به‌خصوص فرودگاه‌های مرزی جهت برپایی موکب‌های پذیرایی در تعامل هستیم و ظرفیت‌های غیر فرودگاهی مانند استانداری‌ها را نیز در این امر خداپسندانه پای‌کار آورده ایم .

  |

         

  |

  اولویت مهم اداره کل فرودگاه‌های استان یزد در عملیات پروازهای اربعین خدمت رسانی شایسته به زائران بود از همین رو با همکاری و هماهنگی میان ارگان‌های نظامی و انتظامی مستقر در این مجموعه و از طریق اختصاص گیت‌های ویژه برای بازرسی و کنترل گذرنامه زائران ، تلاش کردیم تا خدمات ...

  |

  بیش از ۴ هزار و ۷۰۰ زائر با این پروازها توانستند از طریق مرزهای زمینی به جمع زائران در پیاده‌روی اربعین بپیوندند و پس از زیارت حضرت سیدالشهدا (ع) به اصفهان بازگردند .

  |

  نظرات کاربران