در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات اجرایی پروژه روکش آسفالت جاده نطنز - کاشان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کاشان گفت : پروژه روکش آسفالت جاده نطنز _ کاشان ، از محل مصوبات سفر استاندار آغاز شد .

  علی اکبر آقایی اظهار کرد : پروژه روکش آسفالت جاده نطنز _ کاشان حدفاصل شهرک صنعتی امیرکبیر تا میدان امام علی به طول ۶ کیلومتر ، عرض ۷.۳۰متر آغاز شد .

  آقایی با اشاره به ترافیک بالای روزانه صنایع و فرودگاه در این محور خاطرنشان کرد : بهسازی و آسفالت محدوده میدان امام علی تا شهرک صنعتی جز اولویت‌های اصلی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کاشان بوده ، از همین رو عملیات آسفالت و بهسازی این مقطع از محور در سفر اخیر استاندار اصفهان مصوب گردید .

  وی عنوان کرد : پروژه ایمن سازی این محور در قالب اجرای روکش آسفالت ، تامین و نصب حفاظ بتنی میانی (نیوجرسی بتنی مفصلی ۴ متری) و اجرای شبکه روشنایی با مشارکت شهرک صنعتی امیرکبیر ، شرکت توزیع برق استان و مدیریت فرودگاه کاشان در حال انجام است .

   
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی اعلام نمود : بر اساس طرح تحول بهسازی راه های استان در حال حاضر بیش از ۸۰ ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناوه از اجرای روکش آسفالت کمربندی قدیم این شهر با اعتبار قریب ۹ میلیارد تومان ...

  |

  پروژه بهسازی محور دامغان - سمنان دارای مدت قرارداد اجرایی یکساله می باشد که دارای جزئیات اجرایی لکه گیری و روکش آسفالت ، شانه سازی در مقاطع مورد نیاز ، تهیه و اجرای یک لایه ماسه آسفالت ، یک لایه آسفالت اساس قیری و یک لایه روکش توپکا می باشد .

  |

  در سال گذشته ۲۵۶ کیلومتر از راه های استان بهسازی و روکش آسفالت شد و امسال بنا داریم در صورت تامین اعتبار و با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی استان(محدودیت فصل کاری) این عدد به بیش از ۲۸۰ کیلومتر ارتقا دهیم .

  |

  در سال ۱۴۰۱ در محورهای شهرستان ۲۰ کیلومتر روکش حفاظتی هم اجرا شده که یک میلیارد تومان به این منظور هزینه شده است .

  |

  نظرات کاربران