در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات اجرایی بهسازی و تعریض محور شیراز - کرونی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، عملیات بهسازی محور شیراز - کرونی با هدف ارتقا ایمنی و تسهیل در تردد با حضور علیرضا سیاهپور ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس آغاز شد .

  علیرضا سیاهپور در حاشیه آغاز این طرح گفت : این طرح در راستای تردد ایمن و روان با رویکرد کاهش تصادفات و تسهیل در تردد و با اعتبار ۴۵ میلیارد ریال ، در مدت چهار ماه اجرا می‌شود . با تعریض محور و تفکیک ترافیک عبوری رفت و برگشت ، ایمنی تردد وسایل نقلیه در این محور ارتقاء می‌یابد .

  سیاهپور اضافه کرد : این عملیات شامل خاکبرداری ، خاکریزی ، بیس ، ساب بیس ، آسفالت و نصب علائم است و با توجه به نقش اجرای طرح در بهبود ایمنی تردد مردم منطقه ، سعی شده با استفاده از توان عملیاتی مجموعه اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ، در کمترین زمان ممکن این طرح به بهره‌برداری برسد .

  گفتنی است ، استان فارس دارای دو اداره کل راه و شهرسازی فارس و لارستان است ؛ این استان بدون احتساب شهرستان لارستان ، دارای ۱۷ هزار کیلومتر راه شامل بیش از هزار و ۳۸۰ کیلومتر بزرگراه ، دو هزار و ۲۰۰ کیلومتر راه اصلی، دو هزار و ۸۰۰ کیلومتر راه فرعی ، ۱۱ هزار کیلومتر راه روستایی ، دو هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه شریانی ، است .
  مطالب مرتبط

  پنج هزار میلیارد ریال اعتبار لازم برای مرمت راه‌های استان کرمانشاه

  پنج هزار میلیارد ریال اعتبار لازم برای مرمت راه‌های استان کرمانشاه

  سال گذشته رتبه سوم لکه‌گیری و روکش آسفالت در کشور را کسب کردیم و امسال در مجموع با انجام حدود ۵۷۲ کیلومتر روکش آسفالت ، لکه‌گیری ، کارهای ایمنی و ... به صورت امانی و پیمانی ، رتبه دوم کشوری را به دست آوردیم .

  |

  نظرات کاربران