در حال بارگذاری ...
 • انعقاد تفاهمنامه با ۶ شرکت در نمایشگاه RINEX 2016

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران در آخرین روز برپایی دومین «نمایشگاه مشارکت تولید کنندگان ...

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران در آخرین روز برپایی دومین «نمایشگاه مشارکت تولید کنندگان ایرانی در صنعت مترو» با ۶ شرکت تولیدی داخلی تفاهمنامه همکاری امضا کرد.
   

  در آخرین روز از برپایی دومین «نمایشگاه مشارکت تولید کنندگان ایرانی در صنعت مترو» تفاهمنامه همکاری با 6 شرکت تولیدکننده داخلی امضا شد.

   

   

  مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران در حاشیه مراسم انعقاد تفاهمنامه اظهار داشت: هدف اصلی از انعقاد این تفاهمنامه‌ها مبادله بحث‌های فنی و استفاده از پتانسیل دانشگاهی مبتکرین، مخترعین و افرادی است که به بحث اقتصاد مقاومتی در تولیدات داخلی و قطعات صنعت مترو کمک می‌کنند. صنعتگران ما در مباحث مختلف ارتباط با دانشگاه و مراکز فنی دارای خلاقیت، فکر و ایده هستند.
  نایبی با بیان اینکه این تفاهمنامه‌ها باعث می‌شود نگاه خودکفایی ما به صنعت برای ادامه مسیری که داریم اثبات گردد، افزود: با سرعت گسترش صنعت مترو برقراری ارتباط با مراکز علمی افزایش خواهد یافت و با همکاری افرادی که دارای خلاقیت و نوآوری هستند روز به روز شاهد گسترش بومی سازی صنعت عظیم مترو هستیم.
  وی با اعلام این مطلب که شرکت بهره برداری مترو تهران در روز آخر نمایشگاه «مشارکت تولیدکنندگان ایرانی در صنعت مترو» در مجموع با 6 شرکت تولیدی وارد همکاری شد گفت: با امضای این تفاهمنامه‌ها رابطه علمی برقرار و کارهای منسجمی انجام می‌شود.
  نایبی با اشاره به اینکه امیدواریم با این مسیر شاهد شکوفا شدن صنعت شویم و اشتغال زایی در گرو شکوفایی صنعت است افزود: امضای تفاهمنامه‌های امروز از دستاوردهای برگزاری اولین نمایشگاه در سال گذشته ماست که اکنون به ثمر نشسته است.
  وی در پایان گفت: مباحث فنی، بحث‌های آموزشی، سیمیلاتور، تحقیقات فناوری‌های نو و جدید و قطعات فنی از جمله حوزه‌هایی است که در این تفاهمنامه‌ها به آن‌ها اشاره شده است.
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نظرات کاربران