در حال بارگذاری ...
 • ارتقای خدمات‌رسانی قطار حومه‌ای تهران - پرند

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، در نشست مشترک مدیران قطار حومه‌ای شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی٬ عضو هیئت مدیره شرکت عمران ...

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، در نشست مشترک مدیران قطار حومه‌ای شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی٬ عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید٬ شهردار٬ مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شهر جدید پرند و معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد این شهر پرند مقرر شد علاوه بر ارائه گزارش مستمر از بهره‌برداری قطارهای تهران-پرند٬ آمار سیر قطارها در این مسیر از سوی شرکت راه‌آهن به طور مستمر به شرکت عمران شهرهای جدید ارائه شود تا برای خدمات‌دهی بهتر به دانشجویان با توجه به وجود ۱۳هزار دانشجو اقدام شود.

   

   

  طبق گفته مدیر پروژه بهره‌برداری قطارهای حومه‌ای شرکت راه‌آهن٬ این آمادگی وجود دارد که در صورت نیاز ساعات حرکت قطارهای تهران-اسلامشهر-نسیم شهر-گلستان-نصیرشهر-رباط کریم-پرند برای استقبال بیشتر مردم و افزایش ضریب اشغال قطارهای ریل‌باس تغییر پیدا کند.

  همچنین شرکت عمران شهرهای جدید مکلف به ساخت پارکینگ در محوطه ایستگاه و ایجاد مسیر عبور از خیابان به سمت محوطه ایستگاه و راه‌اندازی شبکه روشنایی (ایجاد پایه تلسکوپی) برای محوطه ایستگاه و پارکینگ شد.

  ساخت نمازخانه و سرویس بهداشتی در فضای مناسب ایستگاه پرند٬ ایجاد پیاده راه از سکو به خیابان ورودی به ایستگاه٬ نصب تابلو (ایستگاه راه آهن شهر پرند) و راه اندازی سرویس حمل و نقل عمومی از سطح شهر به ایستگاه از دیگر مواردی بود که شرکت عمران شهرهای جدید اقدامات لازم را در این جهت انجام خواهد داد.

   
  مطالب مرتبط

  ضرورت توسعه زیرساخت های حمل و نقل ریلی در کشور

  ضرورت توسعه زیرساخت های حمل و نقل ریلی در کشور

  در شرایط کنونی نگاه دولت به توسعه حمل و نقل ریلی مثبت است ، در همین راستا خوشبختانه با اذن رهبر معظم انقلاب و مصوبه مجلس ، دولت در بحث فاینانس پروژه های ریلی مجاز شده که سهم ۱۵ درصدی خود در اجرای پروژه ها را از صندوق توسعه ملی تامین کند که این مسئله امتیازی ویژه برای وزارت راه و ...

  |

  نظرات کاربران