در حال بارگذاری ...
 • راه اندازی قطار اتوبوسی میانه – تهران

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، قطار اتوبوسی ویژه نگین برای سیر روزانه در محور میانه – تهران و بالعکس راه اندازی شد.   ...

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، قطار اتوبوسی ویژه نگین برای سیر روزانه در محور میانه – تهران و بالعکس راه اندازی شد.

   

   

  محمد راشدی معاون مسافری راه آهن با اعلام این خبر گفت: قطار اتوبوسی ویژه نگین همه روزه ساعت ۶:۳۰ از میانه به سمت تهران حرکت و ساعت ۱۵:۳۵ از تهران به سمت میانه حرکت خواهد کرد که دارای سیستم تهویه گرمایشی و سرمایشی مطبوع به همراه پذیرایی برای صبحانه و عصرانه است و هریک از این واگنها ظرفیت معادل ۶۰ نفر را داراست که ایم قطار دارای ۶ واگن بوده و قیمت بلیت آن نیز ۲۳ هزار تومان همراه با بسته پذیرایی است.

  همچنین وی گفت: با توجه به قرار داشتن شهرهای زنجان و قزوین در این مسیر؛ متقاضیان در این شهرها می توانند از آن بهره گیرند .
  گفتنی است قطار یاد شده مربوط به شرکت ریل ترابر سبا بوده و امکان افزایش تا ۱۲ واگن را داراست.
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس هیات مدیره رجا از پایان فاز اول واکسیناسیون ماموران خط مقدّم شرکت های مسافری ریلی خبر داد .

  |

  پروژه راه آهن خواف - هرات از جمله اقدامات خوب در ناوگان ریلی و شرق کشور است . طرحی که می‌تواند با اتصال به دوغارون اثربخشی زیادی در حوزه حمل و نقل بار و مسافر به همراه داشته باشد .

  |

  نظرات کاربران (1)