در حال بارگذاری ...
 • راه اندازی قطار اتوبوسی میانه – تهران

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، قطار اتوبوسی ویژه نگین برای سیر روزانه در محور میانه – تهران و بالعکس راه اندازی شد.   ...

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، قطار اتوبوسی ویژه نگین برای سیر روزانه در محور میانه – تهران و بالعکس راه اندازی شد.

   

   

  محمد راشدی معاون مسافری راه آهن با اعلام این خبر گفت: قطار اتوبوسی ویژه نگین همه روزه ساعت ۶:۳۰ از میانه به سمت تهران حرکت و ساعت ۱۵:۳۵ از تهران به سمت میانه حرکت خواهد کرد که دارای سیستم تهویه گرمایشی و سرمایشی مطبوع به همراه پذیرایی برای صبحانه و عصرانه است و هریک از این واگنها ظرفیت معادل ۶۰ نفر را داراست که ایم قطار دارای ۶ واگن بوده و قیمت بلیت آن نیز ۲۳ هزار تومان همراه با بسته پذیرایی است.

  همچنین وی گفت: با توجه به قرار داشتن شهرهای زنجان و قزوین در این مسیر؛ متقاضیان در این شهرها می توانند از آن بهره گیرند .
  گفتنی است قطار یاد شده مربوط به شرکت ریل ترابر سبا بوده و امکان افزایش تا ۱۲ واگن را داراست.
  مطالب مرتبط

  بررسی مشکلات بخش ریلی در نشست شورای تخصصی حمل و نقل مرکز پژوهش های مجلس

  بررسی مشکلات بخش ریلی در نشست شورای تخصصی حمل و نقل مرکز پژوهش های مجلس

  در این نشست همچنین برخی از مسائل حوزه حمل و نقل ریلی شامل زمان سیر طولانی ، مشتری مداری کمتر از حمل و نقل جاده‌ای ، تصدی‌گری‌ها در این حوزه و ابهام در نقش و وظایف حمل کننده ریلی ، مورد ارزیابی قرار گرفت .

  |

  ضرورت توسعه زیرساخت های حمل و نقل ریلی در کشور

  ضرورت توسعه زیرساخت های حمل و نقل ریلی در کشور

  در شرایط کنونی نگاه دولت به توسعه حمل و نقل ریلی مثبت است ، در همین راستا خوشبختانه با اذن رهبر معظم انقلاب و مصوبه مجلس ، دولت در بحث فاینانس پروژه های ریلی مجاز شده که سهم ۱۵ درصدی خود در اجرای پروژه ها را از صندوق توسعه ملی تامین کند که این مسئله امتیازی ویژه برای وزارت راه و ...

  |

  نظرات کاربران (1)