در حال بارگذاری ...
 • زنجیر چرخ جدید

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway:تردد خودروها روی برف همیشه یکی از بزرگ ترین مشکلاتی می باشد که همراه با برف به وجود می آید. همیشه ...

   

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway:تردد خودروها روی برف همیشه یکی از بزرگ ترین مشکلاتی می باشد که همراه با برف به وجود می آید. همیشه زنجیر چرخ نمی تواند بهترین گزینه برای عبور از روی برف باشد و گاهی اوقات خودروها نیز به چوب اسکی برای اینکار نیاز دارند.

   

  زنجیر چرخ جدید

   

  یکی از جدیدترین تجهیزاتی که برای عبور از روی برف ساخته شده است به نام چوب اسکی خودرو شناخته می شود و بسیار کاربردی به نظر می رسد زیرا خودروی شما را تنها در چند دقیقه تبدیل به یک اسنوموبیل می کند که به راحتی روی برف ها حرکت می کند و دیگر لیز نخواهید خورد.

   

  زجیر چرخ جدید


   

  این سیستم تنها در ۱۵ دقیقه روی خودرو نصب شده و لازم است هر ۴ چرخ خودرو به آن مجهز باشد سپس با فشردن گاز خودرو چرخ ها به حرکت در آمده و به سبک تانک حرکت خود را آغاز می کند و سپس روی برف ها حرکت نموده و شما را به مقصدتان خواهد رساند. این اسکی ها تا سال آینده وارد بازار می شوند.

   
  مطالب مرتبط

  در حال حاضر ۲۲ راهدارخانه در محورهای مواصلاتی استان تجهیز شده و آماده سرویس دهی به مسافران و در راه ماندگان است .

  |

  تعداد ۱۵ راهدار با ۱۰ دستگاه ماشین برف روب در گردنه ژالانه به صورت شبانه روزی مستقر هستند و عملیات برف روبی را انجام می دهند . از دیروز تاکنون بیش از ۵۰ کیلومتر مسیر برف روبی شد و بیش از ۳۰ تن نمک برای ایمن سازی و جلوگیری از یخ بستن مسیر مصرف شده است .

  |

  نظرات کاربران