در حال بارگذاری ...
 • فرانکی و کامیون های ولوو

    شرکت خودرو سازی ولوو به تازگی تصمیم گرفت دقت ، نرمی و کیفیت رانندگی با کامیون های جدیدش را به رخ بکشد، برای همین نیاز به ایده ...

   

  شرکت خودرو سازی ولوو به تازگی تصمیم گرفت دقت ، نرمی و کیفیت رانندگی با کامیون های جدیدش را به رخ بکشد، برای همین نیاز به ایده تبلیغاتی بکری داشت. شما فکر می کنید برای این کار چه فکر بکری به سر تبلیغات چی های این کمپانی رسید؟

   

  volvo

   
  ایده ولوو برای این کار، در یک کلام فوق العاده از کار در آمده و نتیجه آن ساخت تبلیغی یک دقیقه ای شده که در آن بازیگر مشهور فیلم های رزمی ژان کلود ون دم حضور دارد.
   
   
  فرانکی و ولوو
   
  در شروع این تبلیغ ون دم ۵۳ ساله می گوید: «من فراز و فرود های خودم را داشته ام. به همراه سهم مناسبی از جاده های پر از دست انداز و بادهای سهمگین. این چیزی است که مرا به آنچه امروز هستم تبدیل کرده.»
   
   
  توضیح بیشتری در مورد این تبلیغ نمی دهیم و بهتر است خودتان ویدیوی آن را ببینید. اما جالب است بدانید که این تبلیغ تنها طی ۵ روز بیش از ۲۵ میلیون بار در یوتوب دیده شده. این ویدیو در باند فرودی واقع در اسپانیا، حین طلوع آفتاب و تنها با یک شات گرفته شده و ولوو ادعا می کند کاملا واقعی است!
   
   
  من فراز و فرود های خودم را داشته ام. به همراه سهم مناسبی از جاده های پر از دست انداز و بادهای سهمگین. این چیزی است که مرا به آنچه امروز هستم تبدیل کرده
   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  مراجعه به موقع به مراکز معاینه فنی ضمن اطمینان رانندگان از سلامت خودرو کمک موثری هم به ارتقای ایمنی تردد جاده‌ای ، کاهش ترافیک ناشی از نقص فنی خودرو و حفظ محیط زیست از آلودگی خواهد کرد .

  |

  میزان تردد خودروها در خرداد نیز ۱۷ میلیون و ۷۹۲ هزار و ۷۶۹ به ثبت رسید که این میزان نسبت به ماه قبل افزایش ۱۶ درصدی را نشان می دهد .

  |

  نظرات کاربران