در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • کتاب سیستم ترمز لکوموتیوهای آلستوم

   

  تغییرات گسترده در حوزه ناوگان ، از جمله ورود و بهره برداری از نسل جدید و مجهز به فن آوری های لکوموتیو زیمنس و آلستوم ، منجر به افزایش قابلیت مانور ، سرعت ، سیر ایمن و در نهایت کارایی شبکه و ناوگان ریلی کشور خواهد شد.آنچه که در این دگردیسی و فرآیند قابل توجه است ، آن است که به کارگیری هر فن آوری و تکنیک ، تنها در پرتو ایجاد جنبشی آموزشی و مهیا نمودن بسترها و زمینه های مطلوب آن میسر می باشد.

   

  کتاب سیستم ترمز لکوموتیوهای آلستوم

   

  در این راستا بهره برداری بهینه و اصولی از ناوگان جدید ، اقتضا می نماید که عوامل دخیل در استفاده مناسب از جمله نحوه نگهداری و تعمیر برای راهبران و تعمیر کاران این دسته از لکوموتیوها به گونه ای آسان و اصولی شناسانده شود. کتاب فوق به منظور شناخت سیستم ترمز اینگونه لکوموتیوها تالیف گردیده است.

   

   

  ناشر : مرکز آموزش علمی - کاربردی راه آهن
  مولفین : مجتبی یعقوبی فر - ابراهیم نبی لو - احمد درویش بدرآبادی
  مطالب مرتبط

  برگزاری دومین شورای راهبردی توسعه مبتنی بر حمل و نقل همگانی TOD

  برگزاری دومین شورای راهبردی توسعه مبتنی بر حمل و نقل همگانی TOD

  همراهی معاونت شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی ، تامین ناوگان ریلی مناسب و کافی ، توجه مشاوران راه آهن در طراحی ایستگاه ها به موضوع TOD و تقویت و همراهی بیشتر مدیریت شهری و شهرداری با مجموعه راه و شهرسازی از دغدغه هایی است که در این حوزه وجود دارد .

  |

  رشد ۱۲ درصدی میزان تناژ تخلیه در اداره کل راه آهن اصفهان

  رشد ۱۲ درصدی میزان تناژ تخلیه در اداره کل راه آهن اصفهان

  اداره کل راه آهن اصفهان توانسته است از ابتدای سال جاری تاکنون ، با دستیابی به رشد ۱۲ درصدی در میزان تناژ تخلیه با حمل حدود ۱۳ میلیون تن بار ، مقام اول در این زمینه را در بین مناطق راه آهن کشور به خود اختصاص دهد .

  |

  لزوم بهره گیری از توان نهادهای مالی کشور برای توسعه حمل و نقل ریلی

  لزوم بهره گیری از توان نهادهای مالی کشور برای توسعه حمل و نقل ریلی

  در کنار ایجاد مزیت رقابتی و افزایش پاسخگویی بایداز ساختار وظیفه ای به سمت ساختار عملکردی حرکت کنیم و در پی آن بتوانیم از سهم ۴۲ میلیون تنی کنونی به رقم بالاتری از سهم بازار ۴۰۰میلیون تنی بار در کشور برسیم .

  |

  نظرات کاربران