در حال بارگذاری ...
 • برگزاری بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل در منطقه اوراسیا

     ششمین نمایشگاه صنعت حمل و نقل ، لجستیک و تکنولوژی های مرتبط  LOGIST EURASIA 2013  و چهارمین نمایشگاه ماشین آلات تجاری ، اتوبوس ، مینی ...

   

   ششمین نمایشگاه صنعت حمل و نقل ، لجستیک و تکنولوژی های مرتبط  LOGIST EURASIA 2013  و چهارمین نمایشگاه ماشین آلات تجاری ، اتوبوس ، مینی بوس ، حمل و نقل هوایی ، زمینی و دریایی و صنایع جانبی COMVEX 2013  از تاریخ ۱۴ – ۱۷ نوامبر برابر با ۲۳ الی ۲۶ آبان ماه ۹۲ در مرکز نمایشگاه های تویاپ استانبول ترکیه برگزار خواهد شد . 

   

   

   

  این دو نمایشگاه با حمایت دولت ترکیه و انجمن های مرتبط با ماشین آلات حمل و نقل عمومی و تجاری ترکیه  (ISDER)  برگزار خواهد شد .

  استانبول یکی از مراکز مهم و بزرگ در برگزاری نمایشگاه های صنعت حمل و نقل و لجستیک  در بین کشورهای دنیا محسوب میشود .

  ترکیه محل تلاقی بین کشورهای اروپایی و کشورهای شرقی آسیا می باشد . بنابراین مزیت استفاده و داشتن حمل و نقل مناسب بار و مسافر و استفاده از آخرین تکنولوژی های این صنعت ، یکی از برتری های این کشور در صنعت حمل و نقل  به شمار می رود . صنعت حمل و نقل در ترکیه جزء بزرگترین و قوی ترین صنعت های منطقه اوراسیا Eurasia  بشمار می آید .

   

   

   

   

  جهت حضور در نمایشگاه به عنوان بازدید کننده و یا غرفه دار و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با  شرکت تویاپ تهران  تماس بگیرید.

  جهت دریافت بروشور الکترونیکی کلیک نمایید

  قابل ذکر می باشد گروه  بین المللی تویاپ ترکیه به شرکت ها و بازدید کنندگان ایرانی امتیازات ویژه ای اختصاص داده است

   

   

   

   

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران