در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • کتاب مدیریت لجستیک ( کارکردها و فرآیندها )

   

   مدیریت لجستیک

  ( کارکردها و فرآیندها )

   

  تئوری های مدیریت را می توان بر اساس نگرش های فرآیندی ،‌ علمی ،‌ روابط انسانی ،‌ سیستمی ،‌ اقتضایی و استراتژیک دسته بندی نمود که بر اساس هر یک از این نگرش ها می توان موضوعات مختلف را مورد بررسی و تجزیه تحلیل قرار داد.

   

  کتاب مدیریت لجستیک ( کارکردها و فرآیندها )

  کتاب مدیریت لجستیک

   

  در این کتاب با استفاده از دو نگرش فرآیندی و علمی ،‌ مدیریت لجستیک مورد بررسی و کنکاش قرار گرفته است. بر اساس نگرش فرآیندی مدیریت لجستیک دارای وظایفی از قبیل برنامه ریزی ،‌ سازماندهی فرماندهی و رهبری و کنترل می باشد و از زاویه نگاه مدیریت علمی ، لجستیک دارای فعالیت و کارکردهایی در حوزه های تامین و توزیع ،‌ حمل ونقل ،‌ نگهداری و تعمیرات و بازیافت می باشد که مدیریت لجستیک وظیفه دارد ،‌ بین کارکردها و فرآیندهای لجستیک ارتباط منطقی و مناسب برقرار نماید ،‌به طوری که اهداف و ماموریت لجستیک که پشتیبانی از طرح های مصرف کننده در زمان و مکان مناسب و با کمیت و کیفیت مطلوب می باشد را تحقق بخشد.  

   

   

   

  ناشر : دانشگاه جامع امام حسین
  مولف : حسین عیسایی




  مطالب مرتبط

  لزوم در نظر گرفتن عرضه و تقاضا در تعیین تعرفه‌ ریلی

  لزوم در نظر گرفتن عرضه و تقاضا در تعیین تعرفه‌ ریلی

  در حال حاضر تجار بیشتر برای حمل کالاهای حجیم و فاسد‌نشدنی که عجله‌ای برای حمل آن وجود ندارد ، از حمل و نقل ریلی استفاده می‌کنند . به گفته کارشناسان درآمد ترانزیت کشور را می‌توان به رقمی بالغ بر ۱۰ میلیارد دلار برسانیم ، اما لازمه این امر مانند بسیاری از کشور‌ها دنیا ، تهیه ...

  |

  ساختار سند راهبردی بخش حمل و نقل کشور

  ساختار سند راهبردی بخش حمل و نقل کشور

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، در نشست خبری معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی ، مهدی صفری مقدم مدیرکل دفتر طرح جامع این معاونت به تشریح ساختار سند ...

  |

  نگاه ویژه اقتصادهای نوظهور به لجستیک پایدار به عنوان یک محرک مطمئن

  نگاه ویژه اقتصادهای نوظهور به لجستیک پایدار به عنوان یک محرک مطمئن

  به طور قطع بسیاری از کشورها امروز به واسطه همین تغییر نگاه توانستند خود را به عنوان یک قدرت مهم در اقتصاد جهان معرفی کنند . یکی از مهمترین مسائلی که توسعه اقتصادی به آن گره خورده است مسئله توجه به لجستیک است که آن هم نیازمند باز تعریف در سپهر اقتصادی کشور است .

  |

  نظرات کاربران (2)