در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • کتاب جامع ترمینال کانتینری

  نام لاتین : Container Terminal Hand Book

   

  کتاب جامع ترمینال کانتینری

  Container Terminal Hand Book

   

  ترمینال های کانتینری در سراسر جهان از لحاظ اندازه ،‌ موقعیت جغرافیایی و نوع عملیات متنوع می باشد. این کتاب به خواننده خود شناخت کلی از ترمینال کانتینری می دهد و به توصیف دنیای ترمینال های کانتینری می پردازد. هدف اصلی از مباحثی که به آن خواهیم پرداخت تاکید بیشتر بر ترمینال کانتینر دریایی است ، اگرچه در مورد ترمینال های کانتینری خشکی نیز در آن اشاره شده است. به طور مثال برنامه ریزی کشتی های اقیانوس پیما قابل استفاده در ترمینال های کانتینری خشکی نمی باشد. از سوی دیگر بارگیری قطارها برای ترمینال های کانتینری خشکی و دریا عمومی خواهد بود.

   

  کتاب جامع ترمینال کانتینری

  کتاب جامع ترمینال کانتینری

   

  هدف کتاب جامع ترمینال کانتینری نگاه ایده آل به ترمینال کانتینری نمی باشد بلکه بهره مندی بیشتر از دانش ترمینال کانتینری و آشنایی با زبان ترمینال کانتینری است و به خواننده اجازه خواهد داد تا از فعالیت های درون و اطراف ترمینال کانتینری آگاهی یابد. کتاب حاضر با فرض عدو دانش خواننده در مورد ترمینال کانتینری و در شش فصل تنظیم شده است.

   

   

   

  فصل های کتاب

   

  فصل ۱- ترمینال کانتینری

  فصل ۲- زنجیره و عرضه

  فصل ۳- لجستیک کانتینر

  فصل ۴- فرآیند

  فصل ۵- جریان اطلاعات

  فصل ۶- نرم افزارهای مرتبط

   

  ناشر : اسرار دانش
  مترجم : سعید ممدوحی
  مطالب مرتبط

  تبدیل بندر چابهار به ارزانترین بندر در منطقه خلیج‌فارس و دریای‌عمان

  تبدیل بندر چابهار به ارزانترین بندر در منطقه خلیج‌فارس و دریای‌عمان

  در طول فعالیت چند دهه سازمان بنادر و دریانوردی سابقه نداشته است که به این اندازه برای بندر چابهار تخفیف در نظر گرفته باشد و به منظور رونق اقتصادی ؛ از درآمدهای خود نیز به صورت قابل توجهی بکاهد .

  |

  رکوردشکنی کشتیرانی کاسکو چین در بندر پیرائوس یونان

  رکوردشکنی کشتیرانی کاسکو چین در بندر پیرائوس یونان

  طی سالهای اخیر چینی ها سرمایه گذاری های عظیمی در بندر پیرائوس با هدف ارتقا ترمینال ، توسعه و بهبود زیرساختها داشتند که ایجاد برند جدید حمل و نقل بار در خط ریلی سال ۲۰۱۳ میلادی از جمله فعالیت های شایان ذکر آنهاست .

  |

  چابهار ؛ بهترین مسیر ترانزیتی از نظر تجارت دریا و خشکی

  چابهار ؛ بهترین مسیر ترانزیتی از نظر تجارت دریا و خشکی

  با توجه به اهمیت بندر چابهار بعنوان دروازه تجارت به کشورهای عضو IORA ، افغانستان ، CIS (اتحادیه کشورهای مستقل یا کشورهای مستقل مشترک‌المنافع که شامل برخی از جمهوری‌های مستقل اتحاد جماهیر شوروی سابق است) و آسیای میانه همچنین نزدیکی این بندر به بنادر حوزه دریای عمان و اقیانوس هند ...

  |

  نظرات کاربران (1)