در حال بارگذاری ...
 • کتاب جامع ترمینال کانتینری

  نام لاتین : Container Terminal Hand Book

   

  کتاب جامع ترمینال کانتینری

  Container Terminal Hand Book

   

  ترمینال های کانتینری در سراسر جهان از لحاظ اندازه ،‌ موقعیت جغرافیایی و نوع عملیات متنوع می باشد. این کتاب به خواننده خود شناخت کلی از ترمینال کانتینری می دهد و به توصیف دنیای ترمینال های کانتینری می پردازد. هدف اصلی از مباحثی که به آن خواهیم پرداخت تاکید بیشتر بر ترمینال کانتینر دریایی است ، اگرچه در مورد ترمینال های کانتینری خشکی نیز در آن اشاره شده است. به طور مثال برنامه ریزی کشتی های اقیانوس پیما قابل استفاده در ترمینال های کانتینری خشکی نمی باشد. از سوی دیگر بارگیری قطارها برای ترمینال های کانتینری خشکی و دریا عمومی خواهد بود.

   

  کتاب جامع ترمینال کانتینری

  کتاب جامع ترمینال کانتینری

   

  هدف کتاب جامع ترمینال کانتینری نگاه ایده آل به ترمینال کانتینری نمی باشد بلکه بهره مندی بیشتر از دانش ترمینال کانتینری و آشنایی با زبان ترمینال کانتینری است و به خواننده اجازه خواهد داد تا از فعالیت های درون و اطراف ترمینال کانتینری آگاهی یابد. کتاب حاضر با فرض عدو دانش خواننده در مورد ترمینال کانتینری و در شش فصل تنظیم شده است.

   

   

   

  فصل های کتاب

   

  فصل ۱- ترمینال کانتینری

  فصل ۲- زنجیره و عرضه

  فصل ۳- لجستیک کانتینر

  فصل ۴- فرآیند

  فصل ۵- جریان اطلاعات

  فصل ۶- نرم افزارهای مرتبط

   

  ناشر : اسرار دانش
  مترجم : سعید ممدوحی
  مطالب مرتبط

  میلگرد ، گاردریل ، سنگ نما ، مصالح ساختمانی ، بلوک پیش ساخته ، سنگ گرانیت و شکر بخشی از کالاهایی است که از بندر امیرآباد به کشورهای حوزه CIS صادر شده است .

  |

  این پروژه حجم قابل توجهی از ترافیک کانتینری بین المللی به مقصد ساردینیا و صادرات کالای تولید شده در این بندر را برای گسترش دامنه تجارت از جمله عملیات حمل و نقل در آینده نزدیک بر عهده خواهد داشت .

  |

  ترمینال یاد شده ، ظرفیت پذیرش و نگهداری انواع کانتینرهای معمولی و یخچالی به تعداد یک هزار و ۵۰۰ TEU را دارد .

  |

  نظرات کاربران (1)