در حال بارگذاری ...
 • نقشه حمل و نقلی کشور یمن

  نقشه حمل و نقلی شامل کلیه مسیرهای جاده ای اصلی ، جاده ای فرعی ، خطوط ریلی و فرودگاه ها می باشد. در ضمن کلیه شهرها و روستاها نیز مشخص شده است. در این نوع نقشه ها کشورهای همسایه تا حدودی مشخص هستند. از دیگر موارد می توان به موقعیت کشور روی کره زمین و راهنمای نقشه اشاره کرد.

  نقشه کشور یمن (Yemen) مربوط به سال ۲۰۰۴ می باشد و با کیفیت 300DPI ارائه شده است.

   

   

  یَمن کشوری عربی در جنوب غربی آسیا و در جنوب شبه جزیره عربستان واقع در خاورمیانه و پایتخت آن شهر صنعا است. یمن ۵۲۷/۹۶۸ کیلومتر مربع گستردگی دارد. یمن دارای دو ساحل مهم است ، ساحلی غربی در کرانه دریای سرخ و ساحلی جنوبی در کرانه دریای عرب ، همچنین دارای چند جزیره است که مهمترین آنها ، جزیره سقطره در دریای عرب و جزیره حنیش در دریای سرخ است. یمن تا قبل از سال ۱۹۹۰ میلادی دو کشور متجاور بوده به نام های ، جمهوری عربی یمن (یمن شمالی) و جمهوری دمکراتیک یمن (یمن جنوبی). در سال ۱۹۹۰ طی پیمانی این دو کشور با هم متحد شدند و جمهوری یمن بوجود آمد. اما در سال ۱۹۹۴ جنگ خونینی بین دو طرف رخ داد ، که سرانجام شمالی ها بر جنوبی ها چیره شدند و اتحاد پا بر جا ماند. فرآورده های عمده آن قهوه ، دام ، چوب های جنگلی ، جو و گندم است.

   

  نسخه : ۲۰۰۴
  سیستم عامل : تمامی سیستم عامل ها
  حجم فایل : ۵۷۲ کیلوبایت
  زبان : انگلیسی
  رمز فایل : www.iranway.com
  راهنما :

  - پس از دانلود ، فایل مورد نظر را اجرا کنید.

  - از شما مسیری برای نصب پرسیده می شود.

  - بعد از انتخاب مسیر و زدن کلید نصب از شما پسورد خواسته می شود.

  - پسورد را وارد کرده و منتظر اتمام باشید.

  - این نقشه با پسوند PNG می باشد و شما قادر هستید با تمامی دستگاه ها از قبیل کامپیوتر ، موبایل ، تبلت و غیره ... این فایل را مشاهده نمایید.

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران