در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • نقشه حمل و نقلی کشور ازبکستان

  نقشه حمل و نقلی شامل کلیه مسیرهای جاده ای اصلی ، جاده ای فرعی ، خطوط ریلی و فرودگاه ها می باشد. در ضمن کلیه شهرها و روستاها نیز مشخص شده است. در این نوع نقشه ها کشورهای همسایه تا حدودی مشخص هستند. از دیگر موارد می توان به موقعیت کشور روی کره زمین و راهنمای نقشه اشاره کرد.

  نقشه کشور ازبکستان (Uzbekistan) مربوط به سال ۲۰۰۴ می باشد و با کیفیت 300DPI ارائه شده است.

   

   

  ازبکستان کشوری در آسیای میانه است. این کشور دارای مرز مشترک با کشورهای افغانستان ، تاجیکستان ، ترکمنستان ، قرقیزستان و قزاقستان می باشد. پایتخت این کشور شهر تاشکند است. مساحت خاک ازبکستان ۴۴۷/۴۰۰ کلیومتر مربع است (۵۶ مین کشور از نظر وسعت). زبان رسمی ازبکستان زبان ازبکی است. جمعیت جمهوری ازبکستان ۲۵/۶۶۳/۴۴۱ نفر است. تراکم جمعیت تقریبا ۵۰ نفر در یک کیلومتر است. ترکیب جمعیتی ازبکستان شامل ۸۰ درصد ازبک ، ۵/۵ درصد روس ، ۵ تا ۵/۵ درصد تاجیک (طبق آمارهای دولت ازبکستان) ، ۳ درصد قزاق ، ۲/۵ درصد قره قالپاق ، ۱/۵ درصد تاتار و ۲/۵ درصد نیز از سایر اقوام تشکیل می دهند. برخلاف آمار رسمی فارسی زبانان ازبکستان (تاجیک ها) ۳۰ تا ۴۰ درصد برآورد شده اند.

   

  نسخه : ۲۰۰۴
  سیستم عامل : تمامی سیستم عامل ها
  حجم فایل : ۵۸۲ کیلوبایت
  زبان : انگلیسی
  رمز فایل : www.iranway.com
  راهنما :

  - پس از دانلود ، فایل مورد نظر را اجرا کنید.

  - از شما مسیری برای نصب پرسیده می شود.

  - بعد از انتخاب مسیر و زدن کلید نصب از شما پسورد خواسته می شود.

  - پسورد را وارد کرده و منتظر اتمام باشید.

  - این نقشه با پسوند PNG می باشد و شما قادر هستید با تمامی دستگاه ها از قبیل کامپیوتر ، موبایل ، تبلت و غیره ... این فایل را مشاهده نمایید.

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران