در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • نقشه حمل و نقلی کشور اوکراین

  نقشه حمل و نقلی شامل کلیه مسیرهای جاده ای اصلی ، جاده ای فرعی ، خطوط ریلی و فرودگاه ها می باشد. در ضمن کلیه شهرها و روستاها نیز مشخص شده است. در این نوع نقشه ها کشورهای همسایه تا حدودی مشخص هستند. از دیگر موارد می توان به موقعیت کشور روی کره زمین و راهنمای نقشه اشاره کرد.

  نقشه کشور اوکراین (Ukraine) مربوط به سال ۲۰۰۸ می باشد و با کیفیت 300DPI ارائه شده است.

   

   

  اوکراین از کشورهای اروپای شرقی است. این کشور از شرق با روسیه ، در شمال با بلاروس ، از غرب با لهستان ، اسلواکی و مجارستان ، از جنوب شرقی با رومانی و مولداوی هم مرز است و در جنوب آن دریای سیاه و دریای آزوف قرار دارد و پایخت آن شهر کی اِف و زبان رسمی آن زبان اوکراینی می باشد. نوع حکومت اوکراین جمهوری بوده که از ۲۴ استان تشکیل شده است و دارای یک بخش خودمختار (کریمه) نیز می باشد. پس از فروپاشی شوروی ، اوکراین بعد از روسیه دارای بزرگترین ارتش در اروپا است. زبان اکراینی زبان رسمی این کشور است و زبان روسی نیز کاربرد گسترده ای دارد. دین رسمی این کشور مسیحیت می باشد.

   

  در زمان شوروی ، اقتصاد اوکراین دومین اقتصاد بزرگ اتحاد جماهیر شوروی بود و یک بخش صنعتی و زراعی مهم به حساب می آمد. پس از فروپاشی شوروی ، نظام اقتصاد با برنامه این کشور به سمت یک اقتصاد بازاری تغییر کرد که روند این انتقال برای اکثریت جامعه که دچار فقر بودند ، بسیار دشوار بود. پس از فروپاشی شوروی اقتصاد اوکراین به شدت محدود شده و زندگی روزانه برای یک فرد معمولی که در اوکراین زندگی می کرد بسیار دشوار بود. تعداد قابل توجهی از روستاییان به وسیله غذایی که خودشان می کاشتند زندگی می کردند ، برخی نیز دو یا چند شغل داشتند و از طریق مبادله کالا با کالا مایحتاج اولیه شان را تهیه می کردند. در رتبه بندی سازمان جهانی گردشگری ، اوکراین از نظر تعداد گردشگران جایگاه هشتم را به خود اختصاص داده است. همچنین عجایب هفتگانه اوکراین از اصلی ترین جاذبه های گردشگری این کشور می باشند که از هفت بنای تاریخی و فرهنگی تشکیل شده است و شهرهای مهم توریستی آن شبه جزیره کریمه ، کییف و خارکف می باشد.

   

  نسخه : ۲۰۰۸
  سیستم عامل : تمامی سیستم عامل ها
  حجم فایل : ۷۷۰ کیلوبایت
  زبان : انگلیسی
  رمز فایل : www.iranway.com
  راهنما :

  - پس از دانلود ، فایل مورد نظر را اجرا کنید.

  - از شما مسیری برای نصب پرسیده می شود.

  - بعد از انتخاب مسیر و زدن کلید نصب از شما پسورد خواسته می شود.

  - پسورد را وارد کرده و منتظر اتمام باشید.

  - این نقشه با پسوند PNG می باشد و شما قادر هستید با تمامی دستگاه ها از قبیل کامپیوتر ، موبایل ، تبلت و غیره ... این فایل را مشاهده نمایید.

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران