در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • نقشه حمل و نقلی کشور اوگاندا

  نقشه حمل و نقلی شامل کلیه مسیرهای جاده ای اصلی ، جاده ای فرعی ، خطوط ریلی و فرودگاه ها می باشد. در ضمن کلیه شهرها و روستاها نیز مشخص شده است. در این نوع نقشه ها کشورهای همسایه تا حدودی مشخص هستند. از دیگر موارد می توان به موقعیت کشور روی کره زمین و راهنمای نقشه اشاره کرد.

  نقشه کشور اوگاندا (Uganda) مربوط به سال ۲۰۰۳ می باشد و با کیفیت 300DPI ارائه شده است.

   

   

  اوگاندا کشوری در حاشیه دریاچه ویکتوریا واقع در شرق میانه آفریقا است. همسایه های آن عبارت اند از سودان ، کنگو ، رواندا ، بروندی ، تانزانیا و کنیا. پایتخت آن کامپالا است. این کشور دارای یک فلات مرکزی کم ارتفاع با پوشش گیاهی ساوان می باشد. در اطراف دریاچه ویکتوریا ، استعداد خاک برای کشاورزی بیش از سایر نقاط است. همچنین این دریاچه از نظر ماهیگیری نیز اهمیت به سزایی دارد. در غرب این کشور رشته کوهی با حد اکثر ارتفاع ۵۱۱۸ متر وجود دارد. اوگاندا دارای آب و هوای معتدل با میانگین دمای ۲۱ تا ۲۴ درجه سانتی گراد و میزان بارش سالانه ۷۵ تا ۱۵۰ سانتی متر می باشد. رودهای مهم جاری در این کشور نیل و سملیکی است. اوگاندا دارای منابع طبیعی ثابت ، شامل خاک حاصلخیز ، بارش باران دائمی ، معادن غنی و قابل ملاحظه مس و کبالت است. این کشور دارای منابع بسیار بزرگ بکر و دست نخورده نفت خام و گاز است.

   

  نسخه : ۲۰۰۳
  سیستم عامل : تمامی سیستم عامل ها
  حجم فایل : ۶۶۴ کیلوبایت
  زبان : انگلیسی
  رمز فایل : www.iranway.com
  راهنما :

  - پس از دانلود ، فایل مورد نظر را اجرا کنید.

  - از شما مسیری برای نصب پرسیده می شود.

  - بعد از انتخاب مسیر و زدن کلید نصب از شما پسورد خواسته می شود.

  - پسورد را وارد کرده و منتظر اتمام باشید.

  - این نقشه با پسوند PNG می باشد و شما قادر هستید با تمامی دستگاه ها از قبیل کامپیوتر ، موبایل ، تبلت و غیره ... این فایل را مشاهده نمایید.

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران