در حال بارگذاری ...
 • فورس موتورز

  نام لاتین: Force Motors
  موقعیت: هند
  سال تاسیس : ۱۹۵۸

  شرکت فورس موتورز تولید کننده خودروهای مختلفی از جمله خودروهای سه چرخ ، خودروهای چند منظوره ، تراکتور ، مینی اتوبوس و کامیونت است. این شرکت سال ۱۹۵۸ در کشور هندوستان تاسیس شد.

  در حال حاضر محصولات این کمپانی به سریلانکا ، اندونزی و برخی کشورهای آفریقایی صادر می شود.

   

  تاریخچه

  این شرکت در ابتدا با کمک یک شرکت آلمانی دست به تولید خودروهای سه چرخ و ون های حمل مسافر زد. در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی این شرکت در تولید این محصولات موفق به پیشرفت ویژه ای شد.

  این شرکت که تولیدات آن خودروهای تجاری است ،‌ در سال ۲۰۱۱ دست به تولید یک خودروی شخصی زد. نام این محصول ، فورث وان (Force-One) گذاشته شد و آمیتا باچان هنرپیشه معروف هندی نیز به عنوان سفیر برند فورس موتورز ، این محصول را معرفی کرد.

   

  محصولات

  تراکتور :

  تراکتورهای شرکت فورس موتورز در یک مدل به نام BALWAN تولید می شود که دارای ۴ سری مختلف است. این محصول با بهره گیری از تکنولوژی آلمان تولید می شود.

   

   

  ون – مینی اتوبوس :

  این محصول با نام Traveller در شرکت Force Motors تولید می شود و دو کاربری دارد. اول اینکه به عنوان یک خودروی حمل مسافر از آن استفاده می شود و دوم به عنوان آمبولانس.

  یکی از مدل های تراولر با رنگ زرد مخصوص جابه جایی دانش آموزان است.

  این محصول با کاربری حمل مسافر در ۵ مدل مختلف عرضه می شود که هر کدام دارای ویژگی خاص خود هستند. اما آنچه که در تمامی این ۵ مدل یکسان است و جز یکی از شعارهای تبلیغاتی این شرکت به حساب می آید ارتفاع مناسب کف کابین تا سقف است.

   

   

  کامیونت :

  این کامیونت ها در ۲ مدل TRUMP 40 و TRUMP 15 تولید می شود. کامیونت های شرکت فورس موتورز مخصوص حمل بارهای متوسط به کار می رود.

   

   

  وانت و خودروهای استیشن :

  این مدل در ۲ طرح استیشن یا کابین دار و وانت تولید می شود که البته دو نوع کاربری متفاوت دارند. وانت این محصول تقریبا یک کامیونت است و از نظر پذیرش بار ظرفیت نسبتا مناسبی دارد.

  وب سایت: www.forcemotors.com
  ایمیل: schangede@forcemotors.com
  آدرس : India. Mumbai-Pune Road - Akurdi, Pune 411035
  نظرات کاربران