در حال بارگذاری ...
 • برقراری ۸۲۴ پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه اصفهان طی طرح نوروزی ۱۴۰۳

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس شورای هماهنگی ارتباطات و اطلاع‌رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان گفت : از ۲۴ اسفند ماه ۱۴۰۲ تا ۱۳ فروردین‌ماه امسال تعداد ۸۲۴ پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه اصفهان انجام شد .

  حسن کحال‌زاده در خصوص وضعیت سفر و مسافر در بخش هوایی در طرح نوروزی ۱۴۰۳ اظهار کرد : از ۲۴ اسفندماه سال ۱۴۰۲ لغایت ۱۳ فروردین ماه امسال تعداد پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه اصفهان ۸۲۴ پرواز بوده است .  

  وی با بیان اینکه از این تعداد ، ۶۶۲ پرواز داخلی و ۱۶۲ پرواز خارجی بوده ، گفت : در مجموع تعداد ۹۴ هزار و ۵۶۴ مسافر با این پروازها در فرودگاه اصفهان اعزام و پذیرش‌شده‌اند .  

  رئیس شورای هماهنگی ارتباطات و اطلاع‌رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان بیان کرد : در این بازه زمانی تعداد ۳۷ هزار و ۹۴۹ مسافر پروازهای داخلی و تعداد ۹ هزار و ۷۰۱ مسافر پروازهای خارجی به‌ وسیله هواپیما از فرودگاه اصفهان خارج شدند . در این مدت در مجموع ۴۶ هزار و ۹۱۴ مسافر نوروزی شامل ۳۷ هزار و ۱۴۵ مسافر پروازهای داخلی و تعداد ۹ هزار و ۷۶۹ مسافر پروازهای خارجی از خدمات فرودگاه اصفهان بهره‌مند و وارد اصفهان شدند .  

  کحال‌زاده در خصوص پرترافیک‌ترین روزهای فرودگاه اصفهان خاطرنشان کرد : از ۲۴ اسفندماه سال ۱۴۰۲ لغایت ۱۳ فروردین ماه امسال، روزهای دوم و نهم فروردین ماه بیشترین پرواز داخلی و روزهای ۲۷ و ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ و ۵ و ۷ فروردین ماه سال جاری بیشترین پرواز خارجی انجام شده‌ است . 
  مطالب مرتبط

  ۶۸ هزار و ۵۵۶ فقره بارنامه توسط عوامل ذیربط صادر شده‌ است .

  |

  تعداد ۲۳ میلیون تردد وسیله نقلیه از ۲۴ اسفند سال ۱۴۰۲ تا ۱۵ فروردین سال جاری به ثبت رسیده است که حاکی از کاهش یک درصدی ترددها در استان نسبت به سال گذاشته‌ است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان از انجام ۱۰۱۶ پرواز و جابه جایی ۱۱۵۵۰۷ مسافر در ایام نوروز خبر داد .

  |

  از ۲۴ اسفند الی ۱۵ فروردین سال جاری بیش از یک میلیون ۷۴۷ هزار تماس با سامانه ۱۴۱ گرفته شده از این میان حدود ۳۹ هزار و ۵۴۰ تماس به‌صورت مستقیم توسط اپراتورهای سالن مانیتورینگ این اداره پاسخ داده شده و مابقی اطلاعات لازم را از طریق گزینه‌های گویای سامانه ۱۴۱ دریافت کرده‌اند .

  |

  با وجود اینکه این کاهش خوشایند است اما کافی نیست و حتی یک کشته در تصادفات نیز زیاد است .

  |

  نظرات کاربران