در حال بارگذاری ...
 • بررسی آخرین وضعیت پروژه احداث باند دوم محور کاشمر به سه‌ راهی شادمهر

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی در بررسی آخرین وضعیت قطعه سوم پروژه احداث باند دوم مسیر کاشمر به سه راهی شادمهر ، از دستور وزیر اقتصاد کشور جهت تامین بخشی از اعتبار مورد نیاز به منظور تکمیل این قطعه خبر داد .

  وحید داعی درباره آخرین وضعیت محور کاشمر به شادمهر گفت : با تمام ظرفیت استان پیگیر تکمیل این پروژه هستیم ، رایزنی در سطح کشور با راهبری استاندار خراسان رضوی و همراهی محسن زنگنه نماینده مردم تربیت حیدریه ، مه ولات و زاوه و حجت الاسلام جواد نیک بین نماینده مردم کاشمر ، بردسکن ، خلیل آباد و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی انجام شده است .

  داعی افزود : با توجه به تلاش های صورت گرفته همزمان در سال ۱۴۰۲ در سه محور اقدام انجام شد ، که میتوان به محور اول گفتمان سازی با بازدید مسیولین کشوری و متولیان تصمیم ساز از پروژه در حال انجام ، محور دوم حساس سازی در خصوص افزایش تخصیص بودجه با حضور در وزارت خانه و سازمان برنامه و بودجه و نهادهای متولی و تببین اهمیت پروژه ، محور سوم تهیه استراتژی ارزیابی املاک در مسیر و حریم پروژه جهت اعتماد سازی مردمی اشاره کرد .

  مدیر کل راه و شهرسازی استان استفاده از ظرفیت های محسن زنگنه نماینده مردم تربیت حیدریه ، مه ولات و زاوه و حجت الاسلام جواد نیک بین نماینده مردم کاشمر ، بردسکن ، خلیل آباد و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی درخصوص اخذ مجوز ماده ۵۶ را بسیار مهم ارزیابی که همدلی کلیه مسیولین در این خصوص را در جهت رفع مشکل مردم و زیر بار رفتن این محور در سال ۱۴۰۳ مورد تاکید قرار داد .

  گفتنی است در این دیدار محمد ذاکری معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان نیز حضور داشت .
  مطالب مرتبط

  آزادراه مشهد - چناران به طول ۵۰ کیلومتر با هدف ساماندهی ترافیک حدفاصل مشهد تا چناران و در ادامه تا قوچان طراحی شده است و بهره برداری از آن موجب عبور و مرور ایمن و سریع تر بیش از ۱۰۰ هزار وسیله نقلیه عبوری در روز از این مسیر می شود .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزارت دارایی طالبان اعلام کرد بر اساس توافق با ایران ، زمان ارائه خدمات گمرکی برای بازرگانان دو کشور به ۱۶ ساعت افزایش یافته ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ بازگشایی قطعه اول محور دولت آباد - تربت حیدریه با حضور معاون ساخت و توسعه راه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل ...

  |

  نظرات کاربران