در حال بارگذاری ...
 • عبور تعداد مسافران هوایی نوروزی از مرز یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر

  فرودگاه بین المللی مهرآباد به عنوان پرترافیک‌ترین فرودگاه کشور طی مدت مذکور شش هزار و ۳۲۶ نشست و برخاست و ۷۵۹ هزار مسافر را اعزام و پذیرش کرده است . فرودگاه بین‌المللی مشهد نیز با اعزام و پذیرش ۴۱۷ هزار و ۶۹۲ مسافر و سه هزار و ۴۶ نشست و برخاست رتبه بعدی را در ترافیک فرودگاه‌های کشور از آن خود دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران ضمن اعلام رشد دو درصدی نشست و برخاست‌ پروازها در فرودگاه‌های تحت مالکیت این شرکت از ۲۴ اسفند سال گذشته تا ۱۳ فروردین ماه ، از انجام ۱۶ هزار و ۲۲ پرواز طی این مدت خبر داد .

  کاپیتان نخجوانی ضمن اعلام این خبر گفت : طبق اطلاعات دریافت شده از سوی گروه آمار و اطلاعات هوانوردی ، از آغاز عملیات نوروزی ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا ۱۳ فروردین ، یک میلیون و ۸۵۵ هزار مسافر از فرودگاه‌های تحت مالکیت این شرکت اعزام و پذیرش شده‌اند .

  مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها اظهار داشت : فرودگاه بین المللی مهرآباد به عنوان پرترافیک‌ترین فرودگاه کشور طی مدت مذکور شش هزار و ۳۲۶ نشست و برخاست و ۷۵۹ هزار مسافر را اعزام و پذیرش کرده است . فرودگاه بین‌المللی مشهد نیز با اعزام و پذیرش ۴۱۷ هزار و ۶۹۲ مسافر و سه هزار و ۴۶ نشست و برخاست رتبه بعدی را در ترافیک فرودگاه‌های کشور از آن خود دارد .

  به گفته نخجوانی فرودگاه‌ شیراز با اعزام و پذیرش ۱۵۱ هزار و ۱۹۹ مسافر و نشست و برخاست یک هزار و ۳۳۴ پرواز ، فرودگاه بین‌المللی اصفهان با اعزام و پذیرش ۹۴ هزار و ۱۶۸ مسافر و نشست و برخاست ۸۲۰ پرواز و فرودگاه بین‌المللی تبریز با اعزام و پذیرش ۸۳ هزار و ۹۳۱ مسافر و نشست و برخاست ۷۴۳ پرواز ، بیشترین مسافر و پرواز را پس از مهرآباد و مشهد در جمع فرودگاه‌های بین‌المللی تحت مالکیت شرکت فرودگاه‌ها داشته‌اند .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، عضو هیئت مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و راهبر فرودگاه بین المللی فرودگاه مهرآباد گفت : با تلاش ماندگار ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از رشد دو درصدی اعزام و پذیرش مسافران هوایی و ...

  |

  در شهریور و مهر سال ۱۴۰۰ تمام دنیا اذعان داشتند که بخش هوایی ایران با مشکلاتی روبه‌رو خواهد شد اما هم‌اکنون در اوج عزت و اقتدار با گام‌های بلند در حال ادامه حرکت‌های مؤثر هستند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در راستای ارزیابی آمادگی فرودگاه بین المللی مهرآباد جهت حفظ شرایط ایمنی پروازی در زمان بارش نزولات جوی و بر اساس الزامات ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌‌ معاون وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران طی ابلاغ‌های جداگانه ، اعضای ...

  |

  نظرات کاربران