در حال بارگذاری ...
 • شناور ، ترمینال و مسیر تردد سه مولفه اصلی در گردشگری دریایی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ سرپرست اداره کل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینکه کنترل بازرسی فنی و ایمنی شناورها مدنظر قرار گرفته است ، خاطرنشان کرد : قطعا شناورها در زمان بهره‌برداری دچار اشکالاتی می‌شوند و بر اساس استانداردها بازرسی انجام و پس از رفع نواقص ، مجدد وارد چرخه می‌شوند .

  عفیفی‌پور با اشاره به اینکه ۵۸ فروند شناور مسافری با ظرفیت ۶۴۴۱ صندلی در جا تا امروز آماده شده است ، بیان کرد : همچنین ۴۷ فروند لندینگ‌کرافت که مخصوص حمل ۱۹۳۲ دستگاه حمل خودرو درجا است و ۹۵ فروند شناور با کاربری تفریحی به مسافران ارائه خدمت می‌کنند و باید بدانیم مقوله قایق‌های تفریحی با شناورهای تفریحی متفاوت است .

   
   
   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل ایمنی و حفاظت دریانوردی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه ۲۷ فروند شناور تخصصی جستجو نجات دریایی خدمت‌رسانی ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، علی‌اکبر مرزبان در نشست خبری امروز درباره تشریح اقدامات و برنامه‌های طرح تسهیل سفرهای نوروزی با بیان اینکه به چیزی حدود ...

  |

  در طرح سفرهای نوروزی ۱۴۰۲ (از ۲۴ اسفند تا ۱۵ فروردین) حدود ۶.۵ میلیون سفر و گردشگری دریایی انجام شد که شامل ۳ میلیون و ۵۱۴ هزار و ۲۵۲ نفر و تعداد گردشگری دریایی صورت گرفته برابر ۲ میلیون و ۹۳۹ هزار و ۷۰۰ نفر بود .

  |

  در طرح گردشگری دریایی بنادر این استان ۹ موتورلنج سنتی در بنادر بوشهر ، بوالخیر ، عامری و رستمی و ۶ شناور فلزی در بنادر بوشهر و گناوه فعالیت داشتند .

  |

  افزایش مهارت قایقران‌ها در سطح نجات غریق در صورت توفیق در عقد تفاهم نامه با فدراسیون نجات غریق و غواصی و تسهیل و سرعت بخشیدن به رسیدگی در مورد تقاضاهای مطروحه در کمیته وجوه اداره شده در بخش مسافری از جمله برنامه‌های تعریف شده است .

  |

  نظرات کاربران