در حال بارگذاری ...

افتتاح ۳۹ پروژه راهداری در استان کردستان

به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کردستان از افتتاح ۳۹ پروژه راهداری همزمان با ایام دهه فجر در استان خبر داد .

فرزاد حسنی اظهار کرد : همزمان با چهل و پنجمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ، در ایام دهه مبارک فجر ۳۹ پروژه راهداری در شهرستان‌های مختلف استان با اعتبار ۳ هزار و ۶۸۸ میلیارد ریال با حضور مسئولین استانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

وی مهم‌ترین پروژه قابل افتتاح را آسفالت ۳۰ کیلومتر راه روستایی عنوان کرد و گفت : برای این میزان راه روستایی ، یک‌هزار و ۹۵۰ میلیارد ریال هزینه شده‌ است . بیش از ۱۴۲ کیلومتر روکش آسفالت راه‌های اصلی ، فرعی و روستایی نیز با اعتبار یک‌هزار و ۵۸۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید .

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کردستان ارتقای ۳.۵ کیلومتر حفاظ میانی نیوجرسی مفصلی محور مریوان - سنندج با اعتبار ۶۵ میلیارد ریال را دیگر پروژه قابل افتتاح در ایام دهه فجر برشمرد .

وی گفت : اجرای بیش از ۱۴ کیلومتر روشنایی نقطه‌ای و طولی با اعتبار ۴۸ میلیارد ریال و رفع ۲ نقطه پر تصادف سنته و مروارید با هزینه ۴۵ میلیارد ریال نیز در این ایام مورد بهره‌برداری قرار گرفت .
مطالب مرتبط

به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ با حضور استاندار بوشهر و نمایندگان مجلس شورای اسلامی ۶ پروژه راهداری با اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیارد ریال در شهرستان جم ...

|

همزمان با دهه مبارک فجر امسال عملیات اجرایی ۱۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰ هزار و ۷۷۰ میلیارد ریال آغاز می‌شود .

|

در دولت سیزدهم شاهد جهش پروژه‌های راهداری در اقصی نقاط استان هستیم که با بهره برداری از آن‌ها ، شاهد ارتقا کیفیت راه‌ها و رضایت مندی عمومی خواهیم بود .

|

به گزارش پرتال حمل و نقل ، همزمان با سفر رئیس جمهور و کابینه دولت سیزدهم به استان فارس ، بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۱۹۶ پروژه در حوزه راهداری با ...

|

با توجه به حجم بالای ترافیک و تردد وسایل نقلیه در راه های استان قزوین ، شناسایی ، ایمن‌ سازی و حذف نقاط پرتصادف این محورها در جهت افزایش ضریب ایمنی راه‌ها و کاهش سوانح رانندگی همواره مورد توجه است .

|

نظرات کاربران