در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات اجرایی ۲ پروژه ایمن سازی در راه‌های استان گلستان

  طی دو سال گذشته از دولت سیزدهم تاکنون ۳۱ نقطه از این نقاط رفع خطر و ایمن سازی شده‌اند و برنامه ریزی شده که در سال ۱۴۰۳ نیز ۴۵ نقطه آشکارسازی ، رفع و ایمن سازی شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از آغاز عملیات اجرایی تعریض و ایمن سازی نقطه پرتصادف و اجرای جدول محور روستایی یساقی با حضور استاندار و به مناسبت ایام دهه فجر خبر داد .

  عادل مصدقی در مراسم آغاز عملیات اجرایی دو پروژه ایمن سازی راه‌های گلستان که در سه راهی یساقی شهرستان کردکوی محل برگزار شد ، گفت : تعریض و ایمن سازی نقطه پر تصادف محور یساقی در قالب زیرسازی ، آسفالت و اجرای روشنایی محور با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان انجام‌ می‌شود .

  به گفته وی ، اجرای جدول نیز به طول ۲ کیلومتر در طول محور روستایی یساقی با اعتبار ۵ میلیارد تومان در این روز آغاز شده‌ است . برنامه ریزی شده که این پروژه‌ها تا اوایل سال ۱۴۰۳ به بهره برداری برسند .

  وی با بیان اینکه گلستان با دارا بودن ۹۵ نقطه پر تصادف بعد از استان تهران دومین استان کشور از این نظر است ، اظهار کرد : طی دو سال گذشته از دولت سیزدهم تاکنون ۳۱ نقطه از این نقاط رفع خطر و ایمن سازی شده‌اند و برنامه ریزی شده که در سال ۱۴۰۳ نیز ۴۵ نقطه آشکارسازی ، رفع و ایمن سازی شود .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان خاطرنشان کرد : بناست منابع مالی این نقاط نیز از محل مولدسازی ، منابع استانی و مسئولیت‌های اجتماعی بیمه‌ها و بانک‌ها تأمین شود . از محل سفر دوم ریاست جمهوری به استان نیز یک‌هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان برای این نقاط مصوب شده که در مراحل تأمین و ابلاغ استانی قرار دارد .

  مدیران حوزه استانداری، نمایندگان مجلس، مدیران شهرستانی و ائمه جمعه و جماعات و اهالی منطقه نیز در این مراسم حضور داشتند .

  این پروژه به‌صورت ائتلافی دو دستگاه اجرایی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آغاز شده‌ است .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تایباد از اجرای مانور مشترک با حضور پلیس راه ، نیروی انتظامی ، هلال احمر و ...

  |

  اولویت اصلی راه های شریانی و اصلی است ؛‌ در این خصوص باید استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاران در مواقع اضطراری مد نظر قرار بگیرد .

  |

  تمام تلاش را برای ارائه خدمات بهتر از گذشته به مردم و دو بخش راهداری و حمل و نقل با برنامه ریزی می کنیم و با اقتدار برای خدمات دهی به مردم پای کار هستیم .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، دبیر ستاد حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری از حمایت ویژه این ستاد از فعالیت های ...

  |

  بازرسان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و ادارات شهرستانی به صورت مستمر نسبت به بازدید از این مجتمع ها و در کنار آن ۳۳ باب نمازخانه بین راهی مستقر در مجتمع های خدماتی و رفاهی ، تیر پارک ها و پایانه های مرزی اقدام نموده و در جهت رفع مشکلات و نواقصات رایزنی های لازم به صورت ...

  |

  نظرات کاربران