در حال بارگذاری ...
 • ۲۴ پروژه راهداری در استان قزوین با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره‌برداری می‌رسد

  وزیر راه و شهرسازی همچنین در این سفر ۷ طرح لکه‌گیری ، بهسازی و روکش آسفالت در محورهای اصلی و شریانی استان قزوین را نیز با اعتبار ۲۴۷۰ میلیارد ریال افتتاح خواهد کرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، همزمان با دهه مبارک فجر و با حضور وزیر راه و‌ شهرسازی ۲۴ پروژه راهداری استان قزوین با ۴۵۲۰ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری می‌رسد .

  جواد حق‌لطفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین افزود : در سفر یک روزه مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی به استان قزوین ۱۲ طرح تعریض ، بهسازی و روکش آسفالت راه روستایی با اعتبار ۱۳۷۳میلیارد ریال بهره‌برداری خواهد شد .

  وی اضافه کرد : وزیر راه و شهرسازی همچنین در این سفر ۷ طرح لکه‌گیری ، بهسازی و روکش آسفالت در محورهای اصلی و شریانی استان قزوین را نیز با اعتبار ۲۴۷۰ میلیارد ریال افتتاح خواهد کرد .

  حق‌لطفی ادامه داد : یک پروژه تامین روشنایی استان با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال ، پروژه مرمت و بازسازی پل‌های خسارت دیده از سیل با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال ، پروژه نصب نیوجرسی آزادراه قزوین - زنجان با اعتبار ۵۷۰ میلیارد ریال و سوله شن و نمک یک باب راهدارخانه با اعتبار ۶ میلیارد ریال از دیگر طرح هایی است که طی سفر وزیر راه و شهرسازی به استان قزوین به بهره برداری می‌رسد .

   
  مطالب مرتبط

  ۸۵.۵ کیلومتر راه روستایی در سال ۱۴۰۲ آسفالت و ۱۵۸.۷ کیلومتر روکش آسفالت شدکه پیش بینی می شود در سال جدید نیز طول بیشتری از راه‌ها برای تردد آسفالت و آماده بهره‌برداری شود .

  |

  راهداران با تلاش شبانه روزی و بسیج همه امکانات از جمله ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین برای ارائه خدمات در مناطق درگیر سیلاب به منظور مرمت و بازگشایی راه‌های آسیب دیده در ایرانشهر ، کنارک ، دشتیاری ، قصرقند ، چابهار و نیک شهر مشغول فعالیت و امدادرسانی هستند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ابرکوه گفت : در یک سال اخیر بالغ‌بر ۴۷ هزار و ۷۹۲ مترمربع از محورهای مواصلاتی ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی گفت : با رفع مشکل قیر ، احداث و تکمیل پروژه‌های حوزه راهداری سرعت می‌گیرد و امیدواریم در مدت باقیمانده ...

  |

  بهسازی ، لکه‌گیری و روکش آسفالت محور نوگنبد – شمش و بالعکس واقع در محدوده کنارگذر یزد ، با اعتبار هزینه شده ۹۰ میلیارد ریال به طول ۵ کیلومتر ، یکی دیگر از پروژه‌های آماده بهره‌برداری است که برای ۳۸ نفر نیز به صورت مستقیم شغل ایجاد کرده است .

  |

  نظرات کاربران