در حال بارگذاری ...
 • تقویت بخش مهندسی ، نگهداشت و جایگزینی دارایی ها مهمترین برنامه اداره کل مهندسی عمران سازمان بنادر و دریانوردی در سال آینده

  در سال «مهار تورم ، رشد تولید» ؛ توسعه ، ارتقاء و افزایش ظرفیت عملیات بندری و دریایی و اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم بیش از ۱۵۰۰ نفر ، از جمله دستاوردهای مهم سازمان بنادر و دریانوردی در مسیر شعار سال ۱۴۰۲ محسوب می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ​سرپرست اداره کل مهندسی عمران سازمان بنادر و دریانوردی گفت : تقویت بخش مهندسی و تولید محتوای به روزرسانی شده در زمینه های نیازسنجی ، طراحی ، ساخت ، نگهداشت ، اسقاط و جایگزینی دارایی ها ، از اهم برنامه های سال آینده این اداره کل در سازمان بنادر و دریانوردی می باشد .

  سعید حسن عباسی با بیان این مطلب ، برنامه های عملیاتی اداره کل مهندسی عمران سازمان بنادر و دریانوردی در راستای ماموریت محوله در حوزه تدوین ضوابط مهندسی و همچنین استقرار سیستم مدیریت دارایی های فیزیکی این سازمان ، را تشریح کرد .

  سرپرست اداره کل مهندسی عمران در ادامه ، ضمن تشکر از همکاران و مدیریت سازمان بنادر و دریانوردی ، جامعه مهندسان مشاور و ارکان کارشناسی و مدیریتی سازمان برنامه و بودجه کشور در تدوین فهرست بهای کارهای دریایی (بدون قیمت) در سال گذشته ، از تلاش بی وقفه بمنظور انتشار فهرست بهای با قیمت در سال ۱۴۰۳ خبر داد .

  حسن عباسی با اشاره بر ادامه دار بودن تولید و تدوین ضوابط مهندسی نظیر ؛ فهرست بها در حوزه های تخصصی نگهداری و تعمیرات دارایی های فیزیکی در جهت استفاده جامعه مشاوران و پیمانکاران ، تأکید کرد .

  سعید حسن عباسی همچنین از آمادگی افتتاح و بهره برداری از ۲۷ پروژه عمرانی با ارزش بالغ بر ۳۱ هزار میلیارد ریال از محل منابع داخلی این سازمان ، در بنادر بزرگ تجاری و کوچک  تحت مالکیت این سازمان خبر داد و خاطرنشان کرد : در سال «مهار تورم ، رشد تولید» ؛ توسعه ، ارتقاء و افزایش ظرفیت عملیات بندری و دریایی و اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم بیش از ۱۵۰۰ نفر ، از جمله دستاوردهای مهم سازمان بنادر و دریانوردی در مسیر شعار سال ۱۴۰۲ محسوب می شود .
  مطالب مرتبط

  تشکیل کارگروه تخصصی بررسی حوادث و شبه حوادث، ارزیابی عملکرد HSE تامین کنندگان به صورت ۶ ماهه ، تغییر ساعت کاری در فصول گرم ، تشکیل گشت کشیک ایمنی عملیات به صورت ۲۴ ساعته توسط بخش خصوصی ، بازرس منظم و دوره ای تجیزات و همچنین تشکیل کارگروه فرعی HSE در گروه های مختلف کالایی از جمله ...

  |

  همایش مذکور در تاریخ ۱۰ الی ۱۴ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ با شعار "توسعه حمل و نقل آبی برای آینده ؛ گشودن دروازه های آفریقا" و با هدف پرداختن به اقدامات ضروری برای ایجاد بخش دریایی پایدار برگزار خواهد شد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان گفت : میزان تخلیه کالاهای اساسی در مجتمع بندری انزلی در سال ...

  |

  در طرح گردشگری دریایی بنادر این استان ۹ موتورلنج سنتی در بنادر بوشهر ، بوالخیر ، عامری و رستمی و ۶ شناور فلزی در بنادر بوشهر و گناوه فعالیت داشتند .

  |

  مؤثرتر عمل کردن مدیریت HSE در فرآیندهای عملیاتی بنادر و تقویت نظارت ، پایش و ارزیابی‌های موردنظر ، همچنین ارتقاء ایمنی بنادر از طریق افزایش ایمنی در شرکت‌های خصوصی فعال در بنادر دو هدف محوری تعریف شده است .

  |

  نظرات کاربران