در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات نصب دستگاه کمک ناوبری ILS/DME باند ١١ چپ فرودگاه امام خمینی (ره)

  عملیات نصب این دستگاه توسط کارشناسان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران انجام می گردد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، شمحمدرضا فردی معاون بهره برداری با اعلام این خبر اظهار داشت این پروژه یکی از مهمترین پروژه های فرودگاه امام خمینی (ره) است که همزمان با عملیات استریپ سازی و عملیات بهسازی و روکش باند اصلی پروازی این فرودگاه در حال نصب می باشد .

  معاون بهره برداری شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افزود : با نصب این دستگاه هر دو باند ٢٩ راست و ١١ چپ دارای دستگاه کمک ناوبری ILS خواهد شد و امکان نشست و برخاست هواپیماها در شرایط بد جوی در این فرودگاه سهل تر خواهد شد .

  وی خاطرنشان کرد : خرید و نصب دستگاه مذکور از سال ٩٨ مطرح بوده که نهایتاً با پیگیری های ریاست محترم هیئت مدیره و مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) و همکاری مدیرعامل محترم شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران آغاز و ظرف دو ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید .

  گفتنی است عملیات نصب این دستگاه توسط کارشناسان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران انجام می گردد .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بیان کرد : در ایام تعطیلات عید فطر نیز حدود ۱۰۰۰ پرواز انجام شده و هیچ پروازی در این چند ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سعید چلندری مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی در نشست خبری اقدامات و عملکرد وزارت راه و شهرسازی در حوزه سفرهای نوروزی به ...

  |

  معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی ، مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و تیم همراه ضمن بازدید از ترمینال‌های یک و سلام با جمعی از مسافرین گفت‌وگو کردند و در پایان بر سر مزار شهید گمنام در ترمینال سلام حاضر شدند و ضمن قرائت فاتحه یاد و خاطر شهدا را گرامی داشتند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه های استان سیستان و بلوچستان از اتمام پروژه بهسازی آشیانه ایستگاه آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیمای فرودگاه ...

  |

  در سند مذکور حق بهره برداری از آزادی پنجم و هفتم در حوزه حمل و نقل بار برای دو طرف ایرانی و عمانی مورد توافق قرار گرفت .

  |

  نظرات کاربران