در حال بارگذاری ...
 • خواسته ما از سازمان هواپیمایی برچیده شدن سوداگری است

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در حاشیه مراسم افتتاح و بهره‌برداری از ۸ پروژه در فرودگاه بین‌المللی مهرآباد به ارزش ۱۵۰۰ میلیارد ریال در جمع خبرنگاران ، با بیان اینکه دولت مسئولیت کنترل مقررات و قوانین فنی و بازرگانی را برعهده دارد ،‌ اظهار کرد : قوه ‌قضائیه و دیوان عدالت اداری برای شرکت‌های هوایی رأی صادر کرد که پس از جلسات کارشناسی تا اطلاع ثانوی این حکم موقوف‌الاجرا شد .

  وزیر راه و شهرسازی در ادامه تأکید کرد : برخی‌ از شرکت‌های هوایی به موقوف الاجرا شدن حکم توجهی نکردند و برخلاف قوانین ، قیمت بلیت‌های داخلی هواپیمایی را افزایش دادند که بر همین اساس سازمان هواپیمایی کشوری بازرسی و نظارت خود را آغاز کرد .

   

   

   

   

   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، محمد محمدی بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در حاشیه مراسم سالروز ورود امام خمینی به کشور در ترمینال یک فرودگاه مهرآباد در ...

  |

  امکانات و دانش در ایران برای تعمیر و نگهداری هواپیما و سیستم‌های فرودگاهی وجود دارد و در حال حاضر کشورهایی از آمریکای لاتین و آسیا هواپیماهای خود یا موتور آن را برای تعمیر به ایران می‌آورند و در کشورمان این کار انجام می‌شود .

  |

  پیمانکار این طرح یکی از شرکت‌های چینی است ، طرح قطار سریع‌السیر تهران به مشهد نیز با یک شرکت دیگر امضا خواهد شد .

  |

  شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با رویکردی نوین در همسویی با اهداف و سیاست های امنیتی کشور ، با ارتقا و افزایش توان دفاع در تمامی حوزه‌های زیستی ، تروریستی ، سایبری ، شیمیایی و پرتویی ، با ایجاد مدیریت یکپارچه و منسجم با فرماندهی واحد ، مقابله با این تهدیدات را در دستور ...

  |

           

  |

  نظرات کاربران