در حال بارگذاری ...

وجوه اداره شده سازمان بنادر و دریانوردی به چه حوزه هایی اختصاص می یابد؟

به گزارش پرتال حمل و نقل ، جلیل اسلامی معاون امور بندری و مناطق ویژه اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی در نشست خبری در پاسخ به سوال خبرنگار این مجموعه به تشریح حوزه هایی که وجوه اداره شده به آن اختصاص پیدا می کند ، پرداخت .

سیدعلی سیدصدر خبرنگار تخصصی پرتال حمل و نقل در سوالی جویا شده بود ، آیا وجوه اداره شده سازمان بنادر و دریانوردی به پروژه های زیرساختی پسکرانه مانند راه آهن چابهار - زاهدان یا شیراز - بوشهر -  عسلویه اختصاص می یابد یا نه ؟

 

 

 

 

 
 
 
 
 
مطالب مرتبط

بیش از ۷۰ درصد واردات کالاهای اساسی کشور از منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) انجام می‌شود ؛ همچنین ۹۰ درصد واردات برخی اقلام اساسی از طریق این بندر انجام می‌شود که در تامین امنیت غذایی کشور تاثیر مستقیمی دارد .

|

به گزارش پرتال حمل و نقل ، خسرو سرایی مدیرکل ترانزیت ، لجستیک و توافقنامه‌های بین‌المللی سازمان بنادر و دریانوردی در همایش اقتصاد دریامحور گفت : ...

|

به گزارش پرتال حمل و نقل ، عضو هیات عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی با اشاره به شعار‌ "ما می‌توانیم" از تلاش های جامعه مهندسی کشور در ...

|

عامل اصلی در ترافیک ایجاد شده فعال شدن مجتمع بندری نگین در ترانزیت مشتقات نفتی است که با هدف رونق بندر بوشهر از ماه گذشته عملیاتی شده است .

|

ترانزیت کالاها از طریق این بندر از ۹۵۰ هزار و ۵۲۶ تن در سال ۱۴۰۱ به بیش از سه میلیون و ۳۶۷ هزار تن در ۱۱ ماهه سال جاری رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ، ۲۵۴ درصد رشد یافت .

|

نظرات کاربران