در حال بارگذاری ...
 • وجوه اداره شده سازمان بنادر و دریانوردی به چه حوزه هایی اختصاص می یابد؟

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، جلیل اسلامی معاون امور بندری و مناطق ویژه اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی در نشست خبری در پاسخ به سوال خبرنگار این مجموعه به تشریح حوزه هایی که وجوه اداره شده به آن اختصاص پیدا می کند ، پرداخت .

  سیدعلی سیدصدر خبرنگار تخصصی پرتال حمل و نقل در سوالی جویا شده بود ، آیا وجوه اداره شده سازمان بنادر و دریانوردی به پروژه های زیرساختی پسکرانه مانند راه آهن چابهار - زاهدان یا شیراز - بوشهر -  عسلویه اختصاص می یابد یا نه ؟

   

   

   

   

   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  مدل اقتصادی و بازرگانی مد نظر دولت تاجیکستان ، میزان و مدت قرارداد سرمایه‌گذاری این کشور در بندر اقیانوسی چابهار را تعیین خواهد کرد . سرمایه‌گذار تاجیکی این امکان را دارد با ساخت محوطه لجستیکی در بندر چابهار ، از آن برای ترانزیت کالاهای کشورش و کالاهای سایر کشورها استفاده ...

  |

  انبارداری و نگهداری کالا در بنادر بخش حساسی از خدمات لجستیک بندری محسوب می شود، لذا ضرورت دارد بر اساس برنامه زمانبندی پروژه و با کمترین تاخیر انجام شود تا بتوان در کنار سایر پروژه‌ها در قالب زنجیره لجستیک بندر چابهار مورد بهره گیری قرار گیرد .

  |

  تخلیه‌و‌بارگیری صورت گرفته در بخش عملیات کانتینری نیز طی فروردین ماه امسال ، معادل ۱۹۹ هزار و ۹۶۲ TEU بود که در قیاس با عملیات کانتینری طی مدت مشابه سال گذشته که معادل ۱۸۴ هزار و ۱۰۰ TEU بود، رشد ۹ درصدی را نشان می‌دهد .

  |

  در دیدار خدمه‌ هندی این کشتی انتظاراتی از جمله خدمات پزشکی در کشتی ، برقراری تماس با خانواده‌هایشان و بازگشت به وطن خود داشتند که به آنها اطمینان لازم مبنی بر تحقق انتظارات و خواسته‌های به حق آنان در کم‌ترین زمان ممکن و رعایت اصول ایمنی کشتی داده شد .

  |

  خوشبختانه فعالیت شرکت های خصوصی فعال در حوزه دریایی در بنادر سراسر کشور در سطح و تراز شرکت های بین المللی است .

  |

  نظرات کاربران