در حال بارگذاری ...

۴۳ پروژه بندری و دریایی در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش پرتال حمل و نقل ، علی اکبر صفایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در نشست خبری که روز سه شنبه با حضور اصحاب رسانه و اعضای هیات عامل برگزار شد ، اظهار داشت : فرا رسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر را پیشاپیش تبریک عرض می کنیم و تقریبا حدود ۲ سال از تحولات سازمان بنادر و دریانوردی می گذرد و وظیفه اصلی این است بگوییم چه وعده ای داده ایم و چه مواردی محقق شده است .

 

 

 

 

 
 
 
 
 
مطالب مرتبط

تخلیه‌و‌بارگیری صورت گرفته در بخش عملیات کانتینری نیز تا پایان بهمن ماه سال ۱۴۰۲ ، معادل ۲ میلیون و ۴۱۵ هزار و ۱۰ TEU بود که در قیاس با عملیات کانتینری طی مدت مشابه سال گذشته ، رشد ۳ درصدی را نشان می‌دهد .

|

بهبود استحکام دیوار‌های پیرامونی محدوده‌ی طرح ، ایجاد حریم مناسب و ممانعت از ورود افراد متفرقه، زیبایی ظاهری دیوار‌ها متناسب با موقعیت و افزایش امنیت کالا‌ها و تجهیزات از جمله این ویژگی‌ها است .

|

تمامی شرکت های خصوصی فعال در بنادر باید نسبت به تشکیل و تکمیل پرونده HSE اقدام کرده و آخرین وضعیت شاخص های HSE خود را منطبق با چک لیست استاندارد ابلاغی که مشتمل بر ۵۳ پارامتر است ، به ادارت و مراکز HSE بنادر خود اظهاری و اعلام کنند .

|

بیش از ۱۰ میلیون و ۷۰۸ هزار تن از کالاهای اساسی تخلیه شده در این بندر بزرگ تجاری از طریق ناوگان جاده‌ای و بیش از یک میلیون و ۱۳۰ هزار تن نیز به وسیله واگن با بهره‌گیری از مزیت اتصال این بندر به شبکه راه آهن سراسری ارسال شده است .

|

اقتصاد ایران باید به سمت اقتصاد دریامحور سوق یابد و بتوانیم فعالیت‌های تجاری کشور را از مسیر دریا و با استفاده از ظرفیت‌های دریایی و بندری انجام دهیم .

|

نظرات کاربران