در حال بارگذاری ...
 • ۴۳ پروژه بندری و دریایی در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، علی اکبر صفایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در نشست خبری که روز سه شنبه با حضور اصحاب رسانه و اعضای هیات عامل برگزار شد ، اظهار داشت : فرا رسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر را پیشاپیش تبریک عرض می کنیم و تقریبا حدود ۲ سال از تحولات سازمان بنادر و دریانوردی می گذرد و وظیفه اصلی این است بگوییم چه وعده ای داده ایم و چه مواردی محقق شده است .

   

   

   

   

   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  مدل اقتصادی و بازرگانی مد نظر دولت تاجیکستان ، میزان و مدت قرارداد سرمایه‌گذاری این کشور در بندر اقیانوسی چابهار را تعیین خواهد کرد . سرمایه‌گذار تاجیکی این امکان را دارد با ساخت محوطه لجستیکی در بندر چابهار ، از آن برای ترانزیت کالاهای کشورش و کالاهای سایر کشورها استفاده ...

  |

  انبارداری و نگهداری کالا در بنادر بخش حساسی از خدمات لجستیک بندری محسوب می شود، لذا ضرورت دارد بر اساس برنامه زمانبندی پروژه و با کمترین تاخیر انجام شود تا بتوان در کنار سایر پروژه‌ها در قالب زنجیره لجستیک بندر چابهار مورد بهره گیری قرار گیرد .

  |

  تخلیه‌و‌بارگیری صورت گرفته در بخش عملیات کانتینری نیز طی فروردین ماه امسال ، معادل ۱۹۹ هزار و ۹۶۲ TEU بود که در قیاس با عملیات کانتینری طی مدت مشابه سال گذشته که معادل ۱۸۴ هزار و ۱۰۰ TEU بود، رشد ۹ درصدی را نشان می‌دهد .

  |

  در دیدار خدمه‌ هندی این کشتی انتظاراتی از جمله خدمات پزشکی در کشتی ، برقراری تماس با خانواده‌هایشان و بازگشت به وطن خود داشتند که به آنها اطمینان لازم مبنی بر تحقق انتظارات و خواسته‌های به حق آنان در کم‌ترین زمان ممکن و رعایت اصول ایمنی کشتی داده شد .

  |

  خوشبختانه فعالیت شرکت های خصوصی فعال در حوزه دریایی در بنادر سراسر کشور در سطح و تراز شرکت های بین المللی است .

  |

  نظرات کاربران