در حال بارگذاری ...
 • به دنبال ایجاد شورای عالی توسعه دریامحور هستیم

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، محمدرضا رضایی کوچی در همایش توسعه دریامحور و گرامیداشت روز ملی حمل و نقل دریایی و بندری که با حضور مهرداد بذرپاش ؛ وزیر راه و شهرسازی ، علی اکبر صفایی ؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ، برخی استانداران استان‌های ساحلی و جامعه دریایی و بندری کشور برگزار شد ، اظهار داشت : بخش خصوصی یک ظرفیت فوق‌العاده برای کشور است و زمانی که سرمایه این بخش به حوزه حمل و نقل دریایی ، تولید ، صنعت و ... وارد شده ، کشور موفق عمل کرده است .
  وی ادامه داد : استفاده از توان بخش خصوصی در دریایی و بندری اقدام ارزشمندی از سوی سازمان بنادر و دریانوردی است و خوشبختانه این سازمان به خوبی در مسیر ترسیم شده گام بر می‌دارد .

   

   

   

   

   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  ظرفیت سازی بسیار خوبی در حوزه زیرساخت و تجهیزات انجام شده و شاهد تغییر رویکرد در بخش کالاهای اساسی هستیم ؛ همچنین ظرفیت سازی خوبی در بخش سیلو مدنظر قرار گرفته و سالم سازی و تخلیه و بارگیری سالم غذای مردم به عنوان یک ماموریت با مشارکت بخش خصوصی دنبال می شود و سیلوهای با ظرفیت ...

  |

  با انجام مطالعات اقتصادی و اجتماعی صورت گرفته در حوزه جزایر کشور ، سال آینده با تمرکز بر دو جزیره ، راهبرد توسعه اقتصادی و جمعیتی جزایر را عملیاتی خواهیم کرد .

  |

  سازمان بنادر با هدف اجرایی سازی هرچه بهتر و دقیق‌تر سیاست‌های توسعه دریامحور ابلاغی مقام معظم رهبری ، ضمن هماهنگی با سازمان‌های مرتبط با موضوع ، دامنه شمول سیاست‌های توسعه دریامحور را شناسایی کرده است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، هفت طرح دریایی ، بندری ، فرهنگی ، ورزشی و خدماتی روز یک‌شنبه ۱۳ اسفندماه با اعتبار ۷۵۰ میلیارد ریال و ایجاد اشتغال ۱۹۷ نفر ...

  |

  باید از وضع قوانین یک‌روزه و خلق‌الساعه در حوزه دریایی و بندری پرهیز و شرایطی را فراهم کرد تا با رفع بوروکراسی‌های اداری و تسهیل قوانین و مقررات موجود ، شاهد جذب و ایجاد انگیزه فعالان بخش خصوصی در حوزه دریایی و بندری باشیم .

  |

  نظرات کاربران