در حال بارگذاری ...
 • بنادر کوچک ماهیت مردمی دارند ، به دنبال تجهیز آنها هستیم

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، جلیل اسلامی با اشاره به اینکه حدود ۱۰۰ هزار میلیارد تومان پروژه تا پایان سال به مرحله اجرایی و قرارداد می رسد ، گفت : بنادر کوچک که ماهیت مردمی دارد مورد توجه ویژه دولت است و سازمان بنادر وظایف متعددی از جمله تجهیز و تکمیل این بنادر را دارد و خوشبختانه این موضوع در تمامی بنادر مدنظر قرار گرفته است و کار به خوبی پیش می رود .

  وی افزود : همچنین ظرفیت سازی بسیار خوبی در حوزه زیرساخت و تجهیزات انجام شده و شاهد تغییر رویکرد در بخش کالاهای اساسی هستیم ؛ همچنین ظرفیت سازی خوبی در بخش سیلو مدنظر قرار گرفته و سالم سازی و تخلیه و بارگیری سالم غذای مردم به عنوان یک ماموریت با مشارکت بخش خصوصی دنبال می شود و سیلوهای با ظرفیت بالا در حال ساخت است .

   

   

   

   

   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  بیش از ۷۰ درصد واردات کالاهای اساسی کشور از منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) انجام می‌شود ؛ همچنین ۹۰ درصد واردات برخی اقلام اساسی از طریق این بندر انجام می‌شود که در تامین امنیت غذایی کشور تاثیر مستقیمی دارد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، خسرو سرایی مدیرکل ترانزیت ، لجستیک و توافقنامه‌های بین‌المللی سازمان بنادر و دریانوردی در همایش اقتصاد دریامحور گفت : ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، عضو هیات عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی با اشاره به شعار‌ "ما می‌توانیم" از تلاش های جامعه مهندسی کشور در ...

  |

  عامل اصلی در ترافیک ایجاد شده فعال شدن مجتمع بندری نگین در ترانزیت مشتقات نفتی است که با هدف رونق بندر بوشهر از ماه گذشته عملیاتی شده است .

  |

  ترانزیت کالاها از طریق این بندر از ۹۵۰ هزار و ۵۲۶ تن در سال ۱۴۰۱ به بیش از سه میلیون و ۳۶۷ هزار تن در ۱۱ ماهه سال جاری رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ، ۲۵۴ درصد رشد یافت .

  |

  نظرات کاربران