در حال بارگذاری ...
 • بنادر کوچک ماهیت مردمی دارند ، به دنبال تجهیز آنها هستیم

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، جلیل اسلامی با اشاره به اینکه حدود ۱۰۰ هزار میلیارد تومان پروژه تا پایان سال به مرحله اجرایی و قرارداد می رسد ، گفت : بنادر کوچک که ماهیت مردمی دارد مورد توجه ویژه دولت است و سازمان بنادر وظایف متعددی از جمله تجهیز و تکمیل این بنادر را دارد و خوشبختانه این موضوع در تمامی بنادر مدنظر قرار گرفته است و کار به خوبی پیش می رود .

  وی افزود : همچنین ظرفیت سازی بسیار خوبی در حوزه زیرساخت و تجهیزات انجام شده و شاهد تغییر رویکرد در بخش کالاهای اساسی هستیم ؛ همچنین ظرفیت سازی خوبی در بخش سیلو مدنظر قرار گرفته و سالم سازی و تخلیه و بارگیری سالم غذای مردم به عنوان یک ماموریت با مشارکت بخش خصوصی دنبال می شود و سیلوهای با ظرفیت بالا در حال ساخت است .

   

   

   

   

   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  همایش مذکور در تاریخ ۱۰ الی ۱۴ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ با شعار "توسعه حمل و نقل آبی برای آینده ؛ گشودن دروازه های آفریقا" و با هدف پرداختن به اقدامات ضروری برای ایجاد بخش دریایی پایدار برگزار خواهد شد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان گفت : میزان تخلیه کالاهای اساسی در مجتمع بندری انزلی در سال ...

  |

  در طرح گردشگری دریایی بنادر این استان ۹ موتورلنج سنتی در بنادر بوشهر ، بوالخیر ، عامری و رستمی و ۶ شناور فلزی در بنادر بوشهر و گناوه فعالیت داشتند .

  |

  مؤثرتر عمل کردن مدیریت HSE در فرآیندهای عملیاتی بنادر و تقویت نظارت ، پایش و ارزیابی‌های موردنظر ، همچنین ارتقاء ایمنی بنادر از طریق افزایش ایمنی در شرکت‌های خصوصی فعال در بنادر دو هدف محوری تعریف شده است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ پنجاه و هفتمین نشست کارگروه تخصصی ساماندهی سواحل ، بنادر و جزایر کشور ، با حضور معاون وزیرراه شهرسازی و مدیرعامل سازمان ...

  |

  نظرات کاربران