در حال بارگذاری ...
 • پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصدی در پروژه کمربندی وانشان

  برای تکمیل این پروژه به ۱۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که در صورت تخصیص اعتبار پیش‌بینی می‌شود در دهه فجر سال جاری آماد بهره برداری شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره نظارت بر ساخت راه ها اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه کمربندی وانشان ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد گفت : این پروژه برای تکمیل به ۱۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد .

  محسن قدیری اظهار کرد : پروژه ساخت کمربندی وانشان به طول ۳.۵ کیلومتر ، به صورت چهارخطه در دست احداث است . این پروژه دارای ۲ دهانه پل هشت متری و ۲ دهانه پل ۲ متری است و برای اجرا ۱۴۰ هزار مترمکعب خاکبرداری ، ۵۰ هزار مترمکعب خاکریزی ، ۱۷ هزار مترمکعب اساس و ۹ هزار تن آسفالت انجام شده است . 

  رئیس اداره نظارت بر ساخت راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه پروژه کمربندی وانشان در حال حاضر ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد ، گفت : برای تکمیل این پروژه به ۱۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که در صورت تخصیص اعتبار پیش‌بینی می‌شود در دهه فجر سال جاری آماد بهره برداری شود .  

  گفتنی است جاده‌های کمربندی از جمله ملزومات راهسازی و شهرسازی در کلانشهرها هستند که بار ترافیکی یک شهر را بر دوش می کشند و از سویی دیگر آلودگی هوا و آلودگی صوتی را نیز از مرکز شهر به حاشیه‌ها انتقال می‌دهد و در عین حال می‌توانند اقتصاد یک شهر را نیز هدف قرار دهند .
  مطالب مرتبط

  طول محور اصلی ۴ هزار و ۷۵۰ متر و دوربرگردان نیز ۴۲۰ متر بوده همچنین عرض آن ۱۱ متر و عرض تمام شده آسفالت ۷.۳۰ متر است .

  |

  از جمله اقدامات انجام شده شامل ۶۵۵ هزار مترمکعب خاکبرداری ، ۳۰۰ هزار مترمکعب خاکریزی ، ۳۵ هزار مترمکعب زیراساس و ۴۴ هزار مترمکعب اساس بوده است . پروژه فوق از جمله پروژه‌های مهم در دست اجرا در شمال استان اصفهان است که در تلاش هستیم ۱۰ کیلومتر از آن را در دهه فجر سال جاری به ...

  |

  طول کل محور حدفاصل مبارکه تا پایان حوزه استحفاظی استان اصفهان حدود ۴۲ کیلومتر است که ۱۸ کیلومتر آن طی سال‌های ۱۳۹۲ لغایت ۱۳۹۹ تکمیل و به بهره‌برداری رسید .

  |

  طول کل محور گلپایگان - دهق ۷۵ کیلومتر است که ۲۰ کیلومتر در حوزه شهرستان نجف آباد و ۵۵ کیلومتر در حوزه گلپایگان قرار دارد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره نظارت بر ساخت راه ها اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت : در صورت مساعد بودن هوا تا ۲ ماه آینده پنج کیلومتر ...

  |

  نظرات کاربران