در حال بارگذاری ...
 • پیشرفت ۹۰ درصدی در ۱۰ کیلومتر از محور کاشان - برزک - موته

  از جمله اقدامات انجام شده شامل ۶۵۵ هزار مترمکعب خاکبرداری ، ۳۰۰ هزار مترمکعب خاکریزی ، ۳۵ هزار مترمکعب زیراساس و ۴۴ هزار مترمکعب اساس بوده است . پروژه فوق از جمله پروژه‌های مهم در دست اجرا در شمال استان اصفهان است که در تلاش هستیم ۱۰ کیلومتر از آن را در دهه فجر سال جاری به مرحله افتتاح برسانیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت : ۱۰ کیلومتر از محور کاشان – برزک – موته دارای پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی است که برای اتمام به ۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد .

  بهزاد شاهسوندی در خصوص آخرین وضعیت اجرایی بزرگراه های کاشان اظهار کرد : این پروژه مسیر کاشان به سمت مشهد اردهال – جمکران – برزک – ورکان و موته را شامل می شود . به جهت وجود ترافیک‌های سنگین در محورهای شهرستان کاشان ، اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان اقدام به اجرای پروژه‌های عمرانی بزرگی در این شهرستان کرده است که اجرای باند دوم این محور از جمله این پروژه‌هاست همچنین احداث پل‌هایی با دهانه‌های بزرگ و کوچک نیز بخشی از این پروژه محسوب می‌شود .  

  معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان بیان کرد : با اقدامات به عمل آمده ۱۰ کیلومتر از این محور دارای پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی است .   

  وی با بیان اینکه تاکنون ۴۳۲ میلیارد ریال هزینه شده است ، گفت : برای تکمیل این ۱۰ کیلومتر از پروژه کاشان - برزک – ورکان - موته به ۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است .  

  شاهسوندی عنوان کرد : از جمله اقدامات انجام شده شامل ۶۵۵ هزار مترمکعب خاکبرداری ، ۳۰۰ هزار مترمکعب خاکریزی ، ۳۵ هزار مترمکعب زیراساس و ۴۴ هزار مترمکعب اساس بوده است . پروژه فوق از جمله پروژه‌های مهم در دست اجرا در شمال استان اصفهان است که در تلاش هستیم ۱۰ کیلومتر از آن را در دهه فجر سال جاری به مرحله افتتاح برسانیم .  

  معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار کرد : استان اصفهان به عنوان یکی از مقاصد عمده گردشگری کشور با ۱۰۷ هزار کیلومتر مساحت و همجواری با ۹ استان و به عنوان کریدور شمال به جنوب و شرق به غرب کشور از اهمیت تردد بالایی برخوردار است .  

  وی گفت : این استان ، با توجه به موقعیت ویژه جغرافیایی ، رتبه نخست حمل بار و مقام سوم حمل مسافر را در کشور داراست همچنین بیش از ۱۰ درصد حمل و نقل کشور از استان اصفهان می‌گذرد، از این رو ساخت و ارتقاء راه‌های استان در اولویت است .
  مطالب مرتبط

  طول کل محور حدفاصل مبارکه تا پایان حوزه استحفاظی استان اصفهان حدود ۴۲ کیلومتر است که ۱۸ کیلومتر آن طی سال‌های ۱۳۹۲ لغایت ۱۳۹۹ تکمیل و به بهره‌برداری رسید .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت : در راستای رفع یکی از نقاط پر حادثه استان اصفهان امسال آغاز ...

  |

  محورهای درجه اول ، مسیرهایی هستند که بر اساس ضریب ترافیکی در اولویت اول قرار دارند که ۴۶۰ کیلومتر از این محورها در سطح استان شناسایی شدند و فرآیند مطالعات آنها آغاز شده است . مطالعات برخی از این محورهای اولویت‌دار انجام شده که با تکمیل مطالعات مبحث اخذ مجوز ماده ۲۳ و ... پیگیری ...

  |

  مطابق با سیاست گذاری‌های بعمل آمده و در جهت اینکه پروژه‌ای بصورت نیمه کاره رها نشود در ابتدا مطالعات دقیق و برآورد انجام کار صورت می‌گیرد و بعد از تصویب طرح ، اخذ مجوز ماده ۲۳ ، کد دارنمودن طرح و تامین اعتبار کافی با توجه به برنامه زمانبندی پروژه انجام و پروژه‌هایی که فاقد ...

  |

  باید توجه داشت که استان اصفهان با یکصد و هفت هزار کیلومتر مساحت با ۹ استان کشور همجوار است و کریدور شمال به جنوب و شرق به غرب کشور محسوب می‌شود .

  |

  نظرات کاربران