در حال بارگذاری ...
 • همکاری‌ سپاه جواد الائمه (ع) در پروژه‌های راهداری استان خراسان شمالی

  امسال سپاه جواد الائمه(ع) در اجرای پروژه زیرسازی ، آسفالت و اجرای ابنیه فنی راه روستایی دنج در شهرستان اسفراین به طول ۵ کیلومتر با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و مشارکت مردمی و فرمانداری همکاری می‌کند و در این راستا هزینه ساخت ابنیه فنی و قیر رایگان را تامین کرده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سپاه جواد الائمه (ع) در اجرای پروژه‌های راهداری خراسان شمالی از جمله تامین قیر رایگان با اداره کل راهداری و حمل و نقل استان همکاری می‌کنند .

  محمد مشتری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت : سپاه جواد الائمه (ع) در سال گذشته ۷۰۰ تن قیر رایگان به مبلغ ۶۵ میلیارد ریال برای اجرای پروژه راه‌های روستایی در شهرستان‌های بجنورد و راز و جرگلان در اختیار این اداره کل قرار داد . آسفالت محورهای روستایی اشرف دره ، گرکز - دویدوخ ، قتلیش - پیربز ، قلعه محمدی - حسن آباد و ایوب در این دو شهرستان طی سال قبل با قیر رایگان سپاه جواد الائمه(ع) انجام شده است .

  وی اظهار کرد : همچنین امسال سپاه جواد الائمه(ع) در اجرای پروژه زیرسازی ، آسفالت و اجرای ابنیه فنی راه روستایی دنج در شهرستان اسفراین به طول ۵ کیلومتر با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و مشارکت مردمی و فرمانداری همکاری می‌کند و در این راستا هزینه ساخت ابنیه فنی و قیر رایگان را تامین کرده است .

  این مسئول با اشاره به کمک سپاه جواد الائمه (ع) به تهیه بتن برای احداث ۱۰ دستگاه پل در این شهرستان ادامه داد : از ۵ کیلومتر راه روستایی مذکور ۲.۵ کیلومتر آسفالت شده و مابقی در صورت مناسب بودن شرایط جوی آسفالت خواهد شد .

  مشتری در خصوص همکاری سپاه جواد الائمه (ع) در بازسازی موقت سیل بردگی محور چمن بید - جنگل گلستان خاطرنشان کرد : دو دستگاه بیل مکانیکی از سوی سپاه جواد الائمه (ع) در عملیات بازسازی موقت سیل بردگی این محور از ۱۹ آبان ماه تاکنون تامین شده است .
  مطالب مرتبط

  در راستای نگهداری راه‌های روستایی شهرستان بوکان اقدامات قابل توجهی انجام شده که از این جمله می‌توان به آسفالت ۴ کیلومتر از محور روستایی آغوتمان با قراردادی بالغ بر ۹۳ میلیارد اشاره کرد.

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ بازرس اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت : بیشترین درخواست‌های مراجعان به این‌اداره کل مربوط ...

  |

  دو پروژه بسیار مهم در شهرستان بشاگرد از ردیف توسعه سواحل مکران در دست اقدام است که اجرای کامل این دو پروژه مهم در آینده تاثیر قابل توجهی بر توسعه شرق هرمزگان خواهد داشت ، ضمن این که مسیر قابل دسترسی مناسبی بین شرق استان هرمزگان و غرب استان سیستان وبلوچستان در چرخه عبور و مرور ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت : از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲۴ کیلومتر از راه‌های روستایی این ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز ، از اجرای پروژه احداث ، بهسازی و روکش آسفالت در راه‌های ...

  |

  نظرات کاربران