در حال بارگذاری ...
 • همکاری‌ سپاه جواد الائمه (ع) در پروژه‌های راهداری استان خراسان شمالی

  امسال سپاه جواد الائمه(ع) در اجرای پروژه زیرسازی ، آسفالت و اجرای ابنیه فنی راه روستایی دنج در شهرستان اسفراین به طول ۵ کیلومتر با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و مشارکت مردمی و فرمانداری همکاری می‌کند و در این راستا هزینه ساخت ابنیه فنی و قیر رایگان را تامین کرده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سپاه جواد الائمه (ع) در اجرای پروژه‌های راهداری خراسان شمالی از جمله تامین قیر رایگان با اداره کل راهداری و حمل و نقل استان همکاری می‌کنند .

  محمد مشتری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت : سپاه جواد الائمه (ع) در سال گذشته ۷۰۰ تن قیر رایگان به مبلغ ۶۵ میلیارد ریال برای اجرای پروژه راه‌های روستایی در شهرستان‌های بجنورد و راز و جرگلان در اختیار این اداره کل قرار داد . آسفالت محورهای روستایی اشرف دره ، گرکز - دویدوخ ، قتلیش - پیربز ، قلعه محمدی - حسن آباد و ایوب در این دو شهرستان طی سال قبل با قیر رایگان سپاه جواد الائمه(ع) انجام شده است .

  وی اظهار کرد : همچنین امسال سپاه جواد الائمه(ع) در اجرای پروژه زیرسازی ، آسفالت و اجرای ابنیه فنی راه روستایی دنج در شهرستان اسفراین به طول ۵ کیلومتر با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و مشارکت مردمی و فرمانداری همکاری می‌کند و در این راستا هزینه ساخت ابنیه فنی و قیر رایگان را تامین کرده است .

  این مسئول با اشاره به کمک سپاه جواد الائمه (ع) به تهیه بتن برای احداث ۱۰ دستگاه پل در این شهرستان ادامه داد : از ۵ کیلومتر راه روستایی مذکور ۲.۵ کیلومتر آسفالت شده و مابقی در صورت مناسب بودن شرایط جوی آسفالت خواهد شد .

  مشتری در خصوص همکاری سپاه جواد الائمه (ع) در بازسازی موقت سیل بردگی محور چمن بید - جنگل گلستان خاطرنشان کرد : دو دستگاه بیل مکانیکی از سوی سپاه جواد الائمه (ع) در عملیات بازسازی موقت سیل بردگی این محور از ۱۹ آبان ماه تاکنون تامین شده است .
  مطالب مرتبط

  در شهرستان فومن حدود سه هزار و ۱۷۰ میلیون ریال پروژه در بخش‌های مختلف مورد بهره برداری قرار گرفت که از آن جمله می‌توان به روکش آسفالت ، تعویض سیم‌های مسی فرسوده با کابل های خودنگهدار برق ، راه اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی اشاره کرد . همچنین از سه دهنه پل در حال احداث شهرستان ...

  |

  از ابتدای سال جاری تاکنون در مجموع بیش از ۴۲ کیلومتر راه روستایی ساخته شده و به بهره برداری رسیده است که این میزان از راه‌های روستایی در استان بی شک تأثیر بسزایی در رفع محرومیت و ارتقا سطح دسترسی خانوار روستایی از راه مناسب آسفالته و شاخص‌های توسعه روستایی خواهد داشت .

  |

  پروژه روکش آسفالت محور مرزی ریمدان با اعتبار ۸۰ میلیارد تومان ، بهسازی و روکش آسفالت محور نیکشهر ـ کنارک با اعتبار ۶۰ میلیارد تومان از دیگر طرح‌های افتتاحی است .

  |

  با احداث و آسفالت راه‌های روستایی بالای ۲۰ خانوار طی ۹ ماه قبل ، ۲۰ روستا با جمعیت ۲ هزار و ۷۳۷ خانوار از راه آسفالت بهره‌مند شدند .

  |

  از ۱۰۴۰۰ کیلومتر راه های موجود در مازندران ، مقدار ۷۳۸ کیلومتر در شهرستان سوادکوه واقع شده است .

  |

  نظرات کاربران