در حال بارگذاری ...
 • بررسی میزان پیشرفت پروژه سالار - شادمهر با حضور معاون فنی و زیربنایی راه آهن کشور

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیر کل راه آهن شرق گفت : به منظور بررسی میزان پیشرفت پروژه مهم کمربندی سالار - شادمهر ، معاون فنی و زیربنایی راه آهن کشور از این بلاک جدید الاحداث بازدید کرد .

  علی حکامی قاسمی اظهار کرد : معاون معاون فنی و زیربنایی راه آهن ج. ا. ا به همراه مدیر کل خط و سازه‌های فنی راه آهن ، جهت بررسی مشکلات و توافقات صورت گرفته و میزان پیشرفت پروژه از کمربندی سالار - شادمهر بازدید کردند .

  وی خاطرنشان کرد : با اجرای پروژه سالار شادمهر ، عملیات مانور ، اتصال و انفصال قطارهای باری حامل مواد معدنی در مسیر سنگان به مقصدهای ذوب آهن اصفهان ، بندرعباس ، گل گهر سیرجان و غیره در گلوگاه ترافیکی تربت حیدریه حذف شده و از طرفی فاصله مکانی بین ایستگاه‌های سالار و شادمهر نیز به نصف کاهش می‌یابد که این عوامل منجر به کاهش حدود ۶ ساعت زمان رفت و برگشت قطارها در این مسیر خواهد شد .

  حکامی قاسمی ضمن تشکر از مدیران ارشد راه آهن کشور ، این بازدیدها را در راستای اعتقاد راسخ مدیر عامل راه آهن به توسعه زیرساخت‌های ریلی شرق و افزایش سهم راه آهن در جابه‌جایی بار و مسافر دانست .
  مطالب مرتبط

  ثبت این رکورد و موفقیت مرهون تلاش و همت شبانه روزی همکاران در راه آهن شرق بوده که با برنامه ریزی های صورت گرفته در آینده نزدیک شاهد موفقیت های بیش از پیش در این مجموعه خواهیم بود .

  |

  نظرات کاربران