در حال بارگذاری ...
 • تجهیز ناوگان ایمنی و آتش‌نشانی بندر انزلی با ۴ دستگاه خودروی عملیاتی مدرن

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از نوسازی ناوگان ایمنی و آتش‌نشانی بندر انزلی با ورود ۴ دستگاه خودروی عملیاتی مدرن با سیستم راهبری اتوماتیک خبر داد .

  حسین یونسی با اعلام این خبر اظهار داشت : بندر انزلی به ۴ دستگاه خودروی عملیاتی مدرن با سیستم راهبری اتوماتیک ، شامل دو دستگاه خودروی سنگین عملیاتی فوماتیک (Foamatic) با ظرفیت ۸ تن آب و یک دستگاه خودروی نیمه سنگین فوماتیک‌ با ظرفیت ۴ تن آب و یک دستگاه خودروی پیشرو مجهز به جدیدترین سیستم پمپ واتر میست با فشار بالا جهت اطفای حریق های محدود و جاده ای ، مجهز و نوسازی شد .

  مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با اشاره به کیفیت استاندارد دستگاه ها ، تصریح کرد : کلیه خودروهای مزبور به تجهیزات اطفایی با استاندارد های جهانی مجهز شده‌اند .

  یادآور می‌شود ، خودرو های آتش نشانی فوماتیک با مخازن آب و فوم و امکان استفاده همزمان‌ آن‌ها در عملیات ها، موجب کاهش مصرف آب در زمان اطفای حریق می شود .

  این نوع خودروها مناسب برای انبارها و زیرساخت های بندری بوده و برای آتش سوزی های عظیم و گسترده و حریق هایی که ماده سوختنی به مانند مایعات اشتعال زا هستند ، بسیار پرکاربرد است .
  مطالب مرتبط

  طبق برنامه اعلامی از سوی اداره کل امور اقتصادی و مناطق مقرر گردیده است تا این گروه کارشناسان تا پایان سال جاری تمامی قراردادهای سرمایه گذاری بخش غیر دولتی در بنادر کشور را با توجه به شیوه نامه مصوب در هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی بررسی و ممیزی کنند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان از پیش بینی اعتبار ۱۹ هزار میلیارد ریالی برای ۵ پروژه سرمایه‌گذاری در مجتمع بندری ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به تردد روزانه ۹ فروند کشتی در مجتمع بندری انزلی طی سال گذشته ، این آمار را در ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه طی ۷ ماهه سال‌جاری ۴۴۷ شناور وارد مجتمع بندری انزلی شدند ، گفت : حضور ...

  |

  در این مانور نیروی دریایی ، شهرداری ، دریابانی ، اورژانس و نیروی انتظامی حضور داشتند .

  |

  نظرات کاربران