در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات لاینینگ در تونل شهدای خلیج فارس

  تونل شهدای خلیج فارس به طول ٨٦٠ متر در حدفاصل شهر ارد به فداغ بر روی گردنه بالنگستان واقع شده است و با بهره برداری از این تونل گردنه صعب العبور بالنگستان حذف و حدود ١٣ کیلومتر از مسیر کاهش می یابد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، تونل شهدای خلیج فارس به طول ٨٦٠ متر در حدفاصل شهر ارد به فداغ بر روی گردنه بالنگستان واقع شده است و با بهره برداری از این تونل گردنه صعب العبور بالنگستان حذف و حدود ١٣ کیلومتر از مسیر کاهش می یابد .

  حسن شبانی مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از شروع اجرای عملیات لاینینگ در تونل شهدای خلیج فارس خبر داد . هم اکنون عملیات لاینینگ (پوشش بتونی سقف و دیوار) تونل شهدای خلیج فارس آغاز شده و طبق برنامه ریزی صورت گرفته و در صورت تزریق اعتبارات ، ماهانه حدود ٤٠ متر لاینینگ کامل در این تونل صورت خواهد گرفت تا جداره های تونل برای پایدار سازی تمکیل شود .

  وی افزود : تونل شهدای خلیج فارس به طول ٨٦٠ متر در حدفاصل شهر ارد به فداغ بر روی گردنه بالنگستان واقع شده است و با بهره برداری از این تونل گردنه صعب العبور بالنگستان حذف و حدود ١٣ کیلومتر از مسیر کاهش می یابد .

  مدیرکل راه و شهرسازی لارستان خاطرنشان کرد : در حال حاضر عملیات حفاری و کف برداری تونل به طور کامل به اتمام رسیده و هم اکنون با شروع عملیات لاینینگ ٦٦ متر آرماتورگذاری کل مقطع توسط پیمانکار صورت گرفته که از این میزان ٣٠ متر لاینینگ در آن به صورت کامل انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت : در راستای رفع یکی از نقاط پر حادثه استان اصفهان امسال آغاز ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از پیگیری های صورت گرفته جهت صدور مجوز برگزاری مناقصه ی اجرای عملیات تکمیلی احداث راه اصلی ...

  |

  طرح احداث تونل دوم حیران و راه های طرفین در استان اردبیل ، شهرستان نمین و محل گردنه حیران واقع شده که عملیات اجرایی تونل شمالی محور اردبیل - آستارا و مسیر اتصال به وضعیت موجود به منظور کاهش بار ترافیکی تونل موجود طراحی شده است .

  |

  پس از توقف در ١٠ کیلومتر ابتدایی محور لار - بندرعباس عملیات تکمیل باند دوم این محور حدفاصل پمپ بنزین لطیفی تا پل بست فاریاب با اعتباری بالغ بر ۲۰۰۰ میلیارد ریال شروع شد .

  |

  هم اکنون عملیات خاکی ، ابنیه و روسازی از کیلومتر ٢ الی ٥ این محور در حال انجام است ،

  |

  نظرات کاربران