در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات لاینینگ در تونل شهدای خلیج فارس

  تونل شهدای خلیج فارس به طول ٨٦٠ متر در حدفاصل شهر ارد به فداغ بر روی گردنه بالنگستان واقع شده است و با بهره برداری از این تونل گردنه صعب العبور بالنگستان حذف و حدود ١٣ کیلومتر از مسیر کاهش می یابد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، تونل شهدای خلیج فارس به طول ٨٦٠ متر در حدفاصل شهر ارد به فداغ بر روی گردنه بالنگستان واقع شده است و با بهره برداری از این تونل گردنه صعب العبور بالنگستان حذف و حدود ١٣ کیلومتر از مسیر کاهش می یابد .

  حسن شبانی مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از شروع اجرای عملیات لاینینگ در تونل شهدای خلیج فارس خبر داد . هم اکنون عملیات لاینینگ (پوشش بتونی سقف و دیوار) تونل شهدای خلیج فارس آغاز شده و طبق برنامه ریزی صورت گرفته و در صورت تزریق اعتبارات ، ماهانه حدود ٤٠ متر لاینینگ کامل در این تونل صورت خواهد گرفت تا جداره های تونل برای پایدار سازی تمکیل شود .

  وی افزود : تونل شهدای خلیج فارس به طول ٨٦٠ متر در حدفاصل شهر ارد به فداغ بر روی گردنه بالنگستان واقع شده است و با بهره برداری از این تونل گردنه صعب العبور بالنگستان حذف و حدود ١٣ کیلومتر از مسیر کاهش می یابد .

  مدیرکل راه و شهرسازی لارستان خاطرنشان کرد : در حال حاضر عملیات حفاری و کف برداری تونل به طور کامل به اتمام رسیده و هم اکنون با شروع عملیات لاینینگ ٦٦ متر آرماتورگذاری کل مقطع توسط پیمانکار صورت گرفته که از این میزان ٣٠ متر لاینینگ در آن به صورت کامل انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، بازدید از محور لار - بستک و لار - بندرعباس با حضور غلامرضا سقندلی مشاور اجرایی معاون شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ گردهمایی راهداران و آیین تجلیل از راهداران نمونه و خانواده راهداران فقید این اداره‌کل که در سالن همایش های این اداره ...

  |

  افتتاح کامل تونل کبیرکوه منوط به اجرای سیستم روشنایی و تهویه بوده که نیازمند تأمین اعتبار است و انتظار داریم وزیر کشور در این زمینه پیگیری لازم را در دستور کار قرار دهند تا در سفر آینده رئیس جمهوری به استان شاهد بهره برداری از این پروژه عظیم ملی باشیم .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت : در راستای رفع یکی از نقاط پر حادثه استان اصفهان امسال آغاز ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از پیگیری های صورت گرفته جهت صدور مجوز برگزاری مناقصه ی اجرای عملیات تکمیلی احداث راه اصلی ...

  |

  نظرات کاربران