در حال بارگذاری ...
  • اتمام احداث راه روستایی به طول ۲۱۰۰ متر در بشرویه خراسان جنوبی

    با بهره برداری این محور ۴۰ خانوار روستایی از راه مناسب برخوردار خواهند شد .

    به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بشرویه از اتمام عملیات احداث و آسفالت راه روستای قاسمپور به طول ۲۱۰۰ متر خبر داد .

    حامد نصیرایی اعلام کرد : از خرداد سال گذشته عملیات احداث و آسفالت راه روستایی قاسمپور به طول ۲۱۰۰ متر با هزینه ۸۵ میلیارد ریال اجرا شده است .

    وی در ادامه از انجام عملیات خاکی شامل ؛ خاکبرداری ، بار ریزی و زیرسازی به حجم ۹۵۰۰۰ متر مکعب خبر داد و افزود : در این محور ۱۱۰۰ تن آسفالت به علاوه ۶۵ تن قیر به مصرف رسیده که هزینه تامین قیر از محل اعتبارات سازمان است .

    نصیرایی در پایان خاطرنشان کرد : با بهره برداری این محور ۴۰ خانوار روستایی از راه مناسب برخوردار خواهند شد .
    مطالب مرتبط

    طرح تنظیف و نگهداری جاده ها را همکاران بسیجی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آغاز کردند که در این راستا ما نیز آمادگی خود را اعلام می کنیم و از هر ابزار رسانه ای و هر امکانات دیگری که بسیج دارد جهت ترویج فرهنگ استفاده از جاده ها و نظافت آن استفاده خواهیم کرد.

    |

    راه روستایی به‌عنوان قسمتی از توسعه روستایی ، یکی از فعالیت‌ها اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای را تشکیل می‌دهد که شامل حفظ و نگهداری راه‌های روستایی اعم از ترمیم و لکه‌گیری آسفالت ، خط‌کشی راه‌های آسفالته ، نصب علائم ، شانه‌سازی و پاک‌سازی حریم راه‌های روستایی و … ...

    |

    بیشترین جابه‌جایی کالا از شهرستان های عسلویه ، بوشهر و دشتستان رقم خورده است . همچنین بیشترین مقصد جابه‌جایی کالاهای بوشهر نیز به استان‌های تهران ، اصفهان ، فارس و خوزستان بوده است .

    |

    مردم می‌توانند برای ارتباط و اعلام هرگونه انتقاد ، پیشنهاد و شکایت با شماره تلفن ۱۴۱ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته و موارد مورد نظر خود را با کارشناسان مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در میان بگذارند .

    |

    احداث راه روستایی «مولی ، تختان خربزان زرین آباد» ، راهسازی راه روستایی «سیدناصرالدین _ بلوطستان دهلران» و راهسازی «سراب نقل _ پشته ماژین دهلران» از دیگر پروژه‌های راهسازی روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام است .

    |

    نظرات کاربران