در حال بارگذاری ...
 • تاکید وزیر راه و شهرسازی بر اصلاح ۷۱۰ نقطه پرحادثه‌ در سال ۱۴۰۳

  قوانین و مقررات مورد نیاز برای تامین منابع و تجهیزات و رفع موانع اختصاص بودجه پیگیری خواهد شد . جلسات کمیسیون ایمنی راه‌ها با حضور همه دستگاه‌ها و نهادهای عضو و مشارکت پررنگ استان‌ها هر دو هفته یک بار برگزار شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی بر اصلاح ۷۱۰ نقطه حادثه‌خیز در سال ۱۴۰۳ با همکاری استان‌ها و سایر دستگاه‌های مرتبط تاکید کرد .

  مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در نشست ۱۳۲ کمیسیون ایمنی راه‌های کشور با اشاره به وجود ۸۸۷ نقطه پرحادثه‌ در کشور اظهار کرد : تاکنون ۱۶۰ نقطه از این تعداد برطرف شده و ۷۱۰ نقطه باقی مانده است که باید با همکاری استان‌ها در سال ۱۴۰۳ اصلاح و برطرف شود .

  وزیر راه و شهرسازی همچنین تامین منابع مورد نیاز برای رفع نقاط پرحادثه‌ و اجرای سایر اقدامات و برنامه‌ها به منظور کاهش تصادفات و سوانح رانندگی را از دیگر مسائل مهمی دانست که باید پیگیری و محقق شود .

  بذرپاش با اشاره به لزوم تامین تجهیزات مورد نیاز در راستای کاهش تصادفات اظهار کرد : در این زمینه قوانین و مقررات مورد نیاز برای تامین منابع و تجهیزات و رفع موانع اختصاص بودجه پیگیری خواهد شد . جلسات کمیسیون ایمنی راه‌ها با حضور همه دستگاه‌ها و نهادهای عضو و مشارکت پررنگ استان‌ها هر دو هفته یک بار برگزار شود .

  وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد : استان‌ها نیز مسائل مرتبط با اصلاح نقاط پرحادثه‌ و کاهش و رفع عوامل تصادفات و سوانح رانندگی را با جدیت پیگیری کنند .

  نشست صد و سی و دومین نشست کمیسیون ایمنی راه‌های کشور به ریاست وزیر راه و شهرسازی و با حضور شهریار افندی‌زاده معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی و دبیر کمیسیون، سردار کمال هادیانفر رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا و نمایندگان سایر دستگاه‌ها به منظور بررسی رفع نقاط پرحادثه‌ کشور و اقدامات سخت افزاری و نرم افزاری از جمله برنامه ملی کاهش سوانح و حوادث رانندگی(‌برنامه نجات) در ساختمان شهید دادمان وزارت راه و شهرسازی برگزار شد .

   
  مطالب مرتبط

  همواره خواسته‌ایم قیرهای باکیفیت و دارای ناخالصی کمتر در پروژه‌های راهسازی داخل مورد استفاده قرار بگیرند و بتوانیم حداکثر بهره را از قیر باکیفیت ببریم .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی از بهره‌برداری از ۲۰ کیلومتر مسیر بزرگراهی در مسیر فسا به داراب خبر داد و با اشاره به شناسایی ۱۰۰ نقطه ...

  |

  عملیات تکمیلی این پروژه شامل تکمیل زیرگذرها ، رفوژ میانی ، تکمیل سایر دسترسی ها و دورگردهای موردنیاز و در نهایت بهسازی آسفالت پس از اتمام مراحل انتخاب پیمانکار ذی‌صلاح از طریق مناقصه انجام و ان‌شاءالله تا پایان سال جاری انجام خواهد شد .

  |

  راهداری زمستانی ، اجرای پروژه‌های قابل افتتاح در دهه مبارک فجر و سفرهای نوروزی از برنامه‌های پیش روی این سازمان است و می‌‌کوشیم با نوسازی ناوگان مسافری به استقبال نوروز برویم .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از تشدید شناسایی و برخورد جدی با صدور بارنامه های غیرواقعی (صوری) طی سال ...

  |

  نظرات کاربران