در حال بارگذاری ...
  • اخذ گواهی تضمین کیفیت ، عمر پروژه‌ها را ارتقا می دهد

    به گزارش پرتال حمل و نقل ، مجید کیانپور مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در افتتاحیه پانزدهمین همایش قیر ، آسفالت و ماشین آلات با اشاره به اهمیت اجرای دستورالعمل ها در پروژه ها ، اخذ گواهی تضمین کیفیت در پروژه های روکش آسفالت را موجب ارتقا طول عمر آن به بیش از ده سال دانست .

     

     

     

     

     
     
     
     
     
    مطالب مرتبط

    تاکنون با حضور هزار و ۵۰۰ مورد گشت راهداری در حریم از ۴۲ مورد تجاوز به حریم راه جلوگیری شده ، ۲مورد ساخت وساز غیرمجاز متوقف ، ۴۹ مورد دکه‌های غیرمجاز جمع آوری، ۵۵۵ کیلومتر از حریم راه آزادسازی و با اخذ ۷ مورد دستور قضایی نسبت به رفع آثار تجاوز به حریم اقدام شده است .

    |

    یکی از ملزومات مهم ایمنی جاده‌ای که نقشی ارزنده در کاهش حوادث و تسهیل سفرهای برون شهری دارد اجرای خط کشی و نقوش ترافیکی است که در انتقال پیام‌های اطلاعاتی - هشداری به طور بصری به کاربران و رانندگان نقشی مهم دارند، در مقاطعی از محورهای استان اجرا می‌شود .

    |

    به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تربت حیدریه از اجرای عملیات آسفالت بیش از ۱۹ کیلومتر از راه‌های فرعی و روستایی در ...

    |

    در سال گذشته ۹ کیلومتر راه روستایی در استان ساخته شده بود و امسال این عدد به ۴۲ کیلومتر رسیده است ، این نشانگر اقدام جهادی و پیشرفت ۱۰۰ درصدی در نگهداری محورهای مواصلاتی و ساخت راه‌های روستایی در همدان است .

    |

    هدف نگهداری راه ، تقلیل میزان خرابی راه و افزایش عمر آن ، کاهش هزینه های استهلاک وسایل نقلیه با تأمین سطوح عبور مناسب و مطلوب و همچنین ایجاد شرایط مناسب جهت رسیدن به موقع به مقصد با تأمین ایمنی کافی است .

    |

    نظرات کاربران