در حال بارگذاری ...
 • بازدید از روند اجرایی بهسازی عوامل پروازی در فرودگاه شهدای سیرجان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با حضور عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی ، معاون عملیات فرودگاهی ، مدیرکل عمران و توسعه فرودگاه‌ها ، مدیر کل فرودگاه های استان کرمان و رییس فرودگاه سیرجان از روند اجرایی بهسازی عوامل پروازی فرودگاه شهدای سیرجان بازدید شد و تعهدات پیمانکار پروژه و جبران تأخیرهای زمانی به وی یادآوری شد .

  بازدید از روند اجرایی بهسازی عوامل پروازی فرودگاه شهدای سیرجان با حضور علی قاسم زاده عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی ، فرشید گلیج معاون عملیات فرودگاهی ، محمدرضا زحمتکشان مدیرکل عمران و توسعه فرودگاه‌ها ، علی جزینی زاده مدیر کل فرودگاه های استان کرمان و محمد موسایی پور رییس فرودگاه سیرجان صورت گرفت .

  همچنین مشاور و پیمانکار پس از ورود به این فرودگاه با حضور در محل پروژه عملیات اجرایی ساماندهی سطوح عوامل پروازی فرودگاه سیرجان از روند این عملیات بازدید کردند .

  در ادامه با بررسی مشکلات و روند پیشرفت پروژه و پس از گزارش مشاور و بحث و تبادل نظر شرکت مقرر شد پیمانکار اقدامات جبرانی تأخیرها را اجرا کند .

  پس از سیرجان عضوهیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی از پروژه دیوار حفاظتی و جاده گشتی فرودگاه جیرفت نیز بازدید کرد .

  گفتنی است در ادامه وی در جلسه ای با حضور مدیرکل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان در خصوص محل پیشنهادی شهر جدید اقماری شهرستان جیرفت در نزدیکی فرودگاه مذاکره و از محل مربوطه بازدید کردند .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با حضور عضو هیئت مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی و هیئت همراه ، معاون عملیات فرودگاهی ، مدیرکل توسعه و عمران، مدیر کل فرودگاه ...

  |

  تمامی مدیران به‌خصوص مدیران هوانوردی ، تا لحظه آخر مسئولیت بر عهد خود پایبند هستند و دلسوزانه برای رشد صنعت تلاش می‌کنند . رویکرد مدیریت در صنعت هوانوردی به‌گونه‌ای است که افراد به‌صورت ۲۴ ساعته پای‌کار هستند و به این نوع زندگی عادت کرده‌اند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی گفت : ارتقا جایگاه اداره‌کل ارتباطات و ناوبری هوایی موجب برطرف شدن بخش عمده‌ای از ...

  |

  شرکت فرودگاه ها با جدیت حامی و پیگیر پروژه ها است و پیمانکاران باید براساس قرارداد پروژه ها را در زمان مقرر به اتمام برسانند .

  |

  در سناریوی این تمرین ، پرواز فوکر ۱۰۰ شرکت هواپیمایی صبا ایر با ۵۰ نفر سرنشین در خارج از محدوده فرودگاهی دچار سانحه شده که همزمان هماهنگی های لازم برای اطلاع رسانی‌ها برابر دستور العمل انجام خواهد شد .

  |

  نظرات کاربران